Registrovať
>>Ligy
  • Extraliga icon arrow
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V. A liga icon arrow
  • V. B liga icon arrow
>>Reklama
>>Galéria
>>Partneri

Diskusia

Na prispievanie do diskusie sa musíte prihlásiť

*Diskusia je moderovaná správcom stránky
Igor 10.5.2016 11:55 : To admin - presne si popísal to čo má byť v postupových klúčoch, presne tak ak sa v 1 uvolní 5 miest tak nevypadáva posledný a ide 4 z dvojky z trojky 4 atd. neverím opakujem neverím že by to mal byť problém.

admin 9.5.2016 12:43 : pre Igor: my používame systém, ktorý robí vylosovanie podľa bergerových tabuliek a tento systém nevie časy, ale len vyžrebuje číslo mužstvu a potom priradí poradie. Ak máte lepší systém, sem s ním, lebo ja iný nepoznám, toto sa využíva pri každom športe. Ako som už písal, radi Vás privítame na výbore a môžeme diskutovať. Zasadáme každý pondelok (ale to zrejme viete). A k alibizmu, my nesieme dosť zodpovednosti, každý rok môžete kandidovať do výboru, za posledné roky tak nikto neurobil, nech sa páči, tento rok máte možnosť...

admin 9.5.2016 12:42 : Igor: máte "pravdu", nič nerobíme... sú jasné postupové kľúče, ale keď sa niekto odhlási napr. z prvej ligy a skončil v strede tabuľky, tak potom musia ísť z každej ligy o jedného viac a takto to pokračuje, až niekedy musia ísť z jednej ligy aj 5 hore a jednoducho potom sa stane, že nechcú niektoré tímy ísť vyššie, lebo my ich ani nemôžeme svojvolne posunúť, keď neskončili na postupovom mieste. Však príďte už na výbor, radi Vás privítame, môžeme sa porozprávať, lebo na diskusii sa toho popíše...

Igor 9.5.2016 10:22 : To admin - vždy sa dá niečo robiť, to že nič nerobíte je Váš alibizmus. Tak ako povedal Rastislav, jasné postupové klúče, s tým že ak nechce ísť niekto vyššie tak nemôže ten z hora vypadnúť napr. a čo sa týka časov, stačí začať používať iný systém rozlosovania, nie systém ktorý sa používa pri rovnakých hracích časoch

Igor 9.5.2016 10:22 : To admin - vždy sa dá niečo robiť, to že nič nerobíte je Váš alibizmus. Tak ako povedal Rastislav, jasné postupové klúče, s tým že ak nechce ísť niekto vyššie tak nemôže ten z hora vypadnúť napr. a čo sa týka časov, stačí začať používať iný systém rozlosovania, nie systém ktorý sa používa pri rovnakých hracích časoch

admin 8.5.2016 22:35 : pre PetoBB a Rastislav: Toto sme tu už riešili a verte, že to nie je ľahké zosúladiť, či už rozloženie líg a potom aj vylosovanie, aby bol každý spokojný. Ak máte nejaké rozumné návrhy a hlavne také, aby aj mužstvá boli spokojné, sem s nimi. Resp. ich môžete prezentovať na Konferencii v auguste.

Rastislav 8.5.2016 21:29 : ZLOŽENIE LÍG. Treba s tým niečo robiť čo najskôr...aj rozlosovanie zápasov /napr náš tím hrá celú jar sobotu vždy okolo obeda, máme aj rodiny a je to dosť ťažké riešiť takéto úžasne rozbité soboty.../

PetoBB 8.5.2016 13:11 : to admin: viem ze sa to uz riesilo a aj to ze tu sa to nevyriesi. Ale treba sa nad tym zamysliet a nieco s tym robit. Ked raz muztvo nechce postupit tak nech si to oni zariadia a vypustia par zapasov pred koncom sutaze ale nie na ukor kvality celej ligy. Nechujte sa potom ze su tu ludia nahnevani ze si platia rovnaku sumu a hraju menej. Proste s tym treba nieco od novej sezony spravit.

admin 8.5.2016 0:11 : to PetoBB: Toto sme tu už riešili, bohužiaľ zloženie líg je také, aké je a to z objektívnych príčin. Pred každým začiatkom ročníka sa robia ligy a stáva sa pravidelne to, že veľa sa neprihlási, resp. nechce ísť do vyššej ligy. Potom sa stáva to, že nemáme rovnaké počty. A nechceme mužstvá bez ich súhlasu posúvať medzi ligami. Opravím vás, 3. liga má 16 zápasov. Čiže je tam odchýlka max. 4 zápasy.

PetoBB 7.5.2016 20:21 : Chcem len pozadat vybor MUMF aby sa od novej sezony zamyslel nad zlozenim jednotlivych lig aby muzstva nedemotivovalo postupovat do vyssej ligy preto ze tam budu hrat napr. o 4 zapasy menej. Len pre prehlad 1.liga-17 zapasov, 2.liga-17 zapasov,3.liga-15 zapasov,4.liga-16 zapasov,5.liga-20zapasov. Takze 3 liga vs 5liga je dost velky skok. Dakujem

Woko 4.5.2016 17:59 : to LUPI: je to správne, kvôli Poháru MÚMF, ktorý začína po 10:00h v tento deň. Hrajú sa už len 5. ligy vtedy, dátumovo aj časovo to bolo najprijateľnejšie riešenie.

LUPI 4.5.2016 12:54 : TO VYBOR: chcem sa opytat lebo som si pozeral kedy sa hraju posledne zapasy v V.B.lige a poprosil by som opravit aby v sobotu 11.6. sa prvy zapas hral o 9hod!!! a nie o 8hod.ako je uvedene asi chybne v rozpise ...dikes.

MilanMino 4.5.2016 11:55 : to admin: thx a lot

admin 4.5.2016 10:00 : upozornenie pre kapitánov: Poriadne si skontrolujte strelcov a karty pri podpise Zápisu o stretnutí. Potom sa vyvarujete tomu, že sú chybne zapísaní. Stáva sa, že aj rozhodcovia zle zapíšu strelca, preto si to treba kontrolovať. :-) pre MilanMino: Opravené.

MilanMino 4.5.2016 7:46 : pre Voka : v poslednom kole Mladosť-Šimaček- oprava strelca-Peter Kohár 2x, Milan Blaško 1x..ďakujem

Miro 30.4.2016 22:55 : Poprosim opraviť: IV. Predajna - Amateri. Maličký 3x, Odráška 1x. Dakujem.

Igor 27.4.2016 13:59 : to Lobbo - ja som pískaval, takže viem o čom vravím. To robert_bella - ja som to navrhol neprešlo, navrhoval som urobiť z rozhodcov polozamestnancov, aj s právami a aj s povinnosťami medzi inými aj pískať cez týždeň 1-2 cvičné zápasy aby sa to učili. bohužial neprešlo a peňazí na to je dosť.

Lobbo 27.4.2016 12:25 : Vy máte problémy...každý má možnosť sa prihlásiť ako rozhodca, Igor očakávam, že na budúcu sezónu ťa budem vidieť pískať ;)

Miro 27.4.2016 10:33 : Robo si to dal! palec hore :D

marian 27.4.2016 7:14 : Kedysi sa to robilo zadarmo a nie na zárobok a išlo to dlhé roky. Každý team mak povinnosť odpískať jeden zápas ,

Robert_Bella 26.4.2016 20:52 : na konferencii navrhnem okrem iného aj zvýšenie "platu" pre rozhodcov aby sa pískanie tak kvalitných súťaží baletiakov :) oplatilo aj kvalitným rozhodcom ( každý má možnosť si to skúsiť ). Už vidím ako budú tímy ochotný prispievať namiesto 50eur napr. 100 eur ...

Igor 26.4.2016 13:58 : to admin, inú reakciu ako obhajobu z Vašej strany myslím nik nečakal. ale čo čakať, ako sa hovorí ryba smrdí od hlavy. tak ako jednu dobu bol cítiť progres, teraz je tu len dlhá stagnácia až by som povedal úpadok

admin 25.4.2016 22:04 : téma rozhodcovia: Uvedomte si, že rozhodcovia sú amatéri, nie sú to profi rozhodcovia a tiež robia chyby ako aj my hráči (keď pokazíme prihrávku, zahodíme šancu a iné). Verte, že to nerobia úmyselne, aby znervóznili hráčov...

fanda56 24.4.2016 13:15 : DOTAZNIK O MINILIGE !!! Dobry den chcel by som vas poprosit o vyplnenie kratkeho dotaznika, tykajuci sa nasej miniligy. Odpovede su vsetko nahodne vybrane, preto ak sa niekoho dotknem, staci to tam dopisat :) Dakujem. http://goo.gl/forms/pZEuAfFz0z

MilanBB 24.4.2016 9:15 : Poprosim o opravu strelca golov v zapase 5.a ligy medzi Modra Particka a Rwa strelec 2 golov nie je Milan Vylupok st. ale len Milan Vylupok dakujem