Registrovať
>>Ligy
  • Extraliga icon arrow
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V. A liga icon arrow
  • V. B liga icon arrow
>>Reklama
>>Galéria
>>Partneri

Diskusia

Na prispievanie do diskusie sa musíte prihlásiť

*Diskusia je moderovaná správcom stránky
Woko 4.5.2016 17:59 : to LUPI: je to správne, kvôli Poháru MÚMF, ktorý začína po 10:00h v tento deň. Hrajú sa už len 5. ligy vtedy, dátumovo aj časovo to bolo najprijateľnejšie riešenie.

LUPI 4.5.2016 12:54 : TO VYBOR: chcem sa opytat lebo som si pozeral kedy sa hraju posledne zapasy v V.B.lige a poprosil by som opravit aby v sobotu 11.6. sa prvy zapas hral o 9hod!!! a nie o 8hod.ako je uvedene asi chybne v rozpise ...dikes.

MilanMino 4.5.2016 11:55 : to admin: thx a lot

admin 4.5.2016 10:00 : upozornenie pre kapitánov: Poriadne si skontrolujte strelcov a karty pri podpise Zápisu o stretnutí. Potom sa vyvarujete tomu, že sú chybne zapísaní. Stáva sa, že aj rozhodcovia zle zapíšu strelca, preto si to treba kontrolovať. :-) pre MilanMino: Opravené.

MilanMino 4.5.2016 7:46 : pre Voka : v poslednom kole Mladosť-Šimaček- oprava strelca-Peter Kohár 2x, Milan Blaško 1x..ďakujem

Miro 30.4.2016 22:55 : Poprosim opraviť: IV. Predajna - Amateri. Maličký 3x, Odráška 1x. Dakujem.

Igor 27.4.2016 13:59 : to Lobbo - ja som pískaval, takže viem o čom vravím. To robert_bella - ja som to navrhol neprešlo, navrhoval som urobiť z rozhodcov polozamestnancov, aj s právami a aj s povinnosťami medzi inými aj pískať cez týždeň 1-2 cvičné zápasy aby sa to učili. bohužial neprešlo a peňazí na to je dosť.

Lobbo 27.4.2016 12:25 : Vy máte problémy...každý má možnosť sa prihlásiť ako rozhodca, Igor očakávam, že na budúcu sezónu ťa budem vidieť pískať ;)

Miro 27.4.2016 10:33 : Robo si to dal! palec hore :D

marian 27.4.2016 7:14 : Kedysi sa to robilo zadarmo a nie na zárobok a išlo to dlhé roky. Každý team mak povinnosť odpískať jeden zápas ,

Robert_Bella 26.4.2016 20:52 : na konferencii navrhnem okrem iného aj zvýšenie "platu" pre rozhodcov aby sa pískanie tak kvalitných súťaží baletiakov :) oplatilo aj kvalitným rozhodcom ( každý má možnosť si to skúsiť ). Už vidím ako budú tímy ochotný prispievať namiesto 50eur napr. 100 eur ...

Igor 26.4.2016 13:58 : to admin, inú reakciu ako obhajobu z Vašej strany myslím nik nečakal. ale čo čakať, ako sa hovorí ryba smrdí od hlavy. tak ako jednu dobu bol cítiť progres, teraz je tu len dlhá stagnácia až by som povedal úpadok

admin 25.4.2016 22:04 : téma rozhodcovia: Uvedomte si, že rozhodcovia sú amatéri, nie sú to profi rozhodcovia a tiež robia chyby ako aj my hráči (keď pokazíme prihrávku, zahodíme šancu a iné). Verte, že to nerobia úmyselne, aby znervóznili hráčov...

fanda56 24.4.2016 13:15 : DOTAZNIK O MINILIGE !!! Dobry den chcel by som vas poprosit o vyplnenie kratkeho dotaznika, tykajuci sa nasej miniligy. Odpovede su vsetko nahodne vybrane, preto ak sa niekoho dotknem, staci to tam dopisat :) Dakujem. http://goo.gl/forms/pZEuAfFz0z

MilanBB 24.4.2016 9:15 : Poprosim o opravu strelca golov v zapase 5.a ligy medzi Modra Particka a Rwa strelec 2 golov nie je Milan Vylupok st. ale len Milan Vylupok dakujem

marian 23.4.2016 21:37 : Ešte jedna poznámka k neodohranému stretnutiu zo soboty v 1. lige. Ak chceme byť uplne predpisový tak potom aj p. rozhodca porušil pravidla lebo vo Všeobecných ustanoveniach je jasne napísané že zápis sa odovzdáva rozhodcovi 5 minut pred stretnutím a v danom zápase nebolo komu odovzdat zápis lebo p. rozhodca prišiel 2 minuty pred zápasom čím porušil článok 5 písmeno b. Takže finančný postih nemože byt a naopak treba postihnut p. rozhodcu.

marian 23.4.2016 21:10 : ODKAZ pre predpisových rozhodcov a vedenie MUMF. Pravidelne sa stáva že začiatky stretnutí su posunuté aj o 15 minut tak ako sa to stalo minulý týžden, Dnes mudry predpisový rozhodca ktorý sám prišiel na stretnutie neskoro je predpisový, lebo mužstvo sa zišlo 3 minuty po čase a on z pozície sily nedovolil zápas odohrať. Tak sa pýtam pre koho sa táto súťaž robí , pre premudrelých rozhodcov, ktorí sú slabí ako čaj a futbal videli tak z rýchlika alebo pre družstvá ktoré dali do toho peniaze aby si zahrali futbal, Ak to takto má pokračovať aj ďalej tak hlavne predpisový rozhodcovia si koledujú. Som zvedavý ako p. predseda porieši rozhodcu ktorý sám porušil tzv. pravidlá. Hrajme futbal pre ludí a nie pre uzke vedenie so slabými rozhodcami a to ešte za nich platíme peniaze. Asi bolo treba naplniť kasu za pokutu, ktorá bude účelová a nespravodlivá. Dúfam že sa v tomto dotyčný rozhodca spozná, nebudem ho menovať, Sklamal nás všetkých. Je to bezduchá úbohosť.

swidy 23.4.2016 0:02 : Ja by som povedal ze by som preskolil aj hracou!:) vecina neovlada pravidla mumf!ale som rad ze je v malom fudbale v BB take velke mnostvo "rozhodcou" urcite cela Mumfka privita tolko rozhodcou len si to trebe skusit!:) mier:)

Junior 22.4.2016 12:00 : Suhlasim s Marianom... Niektori rozhodcovia zbytocne znervoznuju hru svojimi rozhodnutiami ktore nie su spravne.

Igor 21.4.2016 8:20 : re marian - toho sa nedožiješ, tu určite nikdy.

marian 19.4.2016 14:14 : Treba trochu preškoliť rozhodcov, lebo čím dalej tým viac je to horšie a horšie.

Pato 10.4.2016 12:02 : SKYY - hlada supera na prípravné zápasy!! Ak by mal niekto zaujem tak prosím kontaktujte vedúceho mužstva.

Miro 15.3.2016 21:44 : To Seko: My máme teraz z 7 zápasov až 4 piatky v IV lige, čize všetko este bude v robotách alebo na ceste domov, to isté platí aj o iných tímoch ktoré hraju piatky. No čo už. zahrame uvidime :) Kludne by som bral aj nedelu do obeda namiesto piatkov. Vylosované je, treba to tak brať.

krejzi 15.3.2016 11:30 : suhlasim so sekom. tiez sme odohrali vacsinu jesene na obed a teraz celu jar mame vsetko okrem jedneho rana 9:00 v sobotu na obed. viem, ze sa neda vyhoviet kazdemu ale mat zahlusenych 8 vikendov po sebe neni bohvieco ;)

seko 15.3.2016 10:39 : Dakujem za odpoved. Mozno by bolo fajn, kazde dalsie kolo posunut a 2 polia do prava, a posledne dat zase na prve miesto, no mozno sa v tom len nevyznam :) Neviem, či by to program zvladol, a ci si rozumieme.