Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Diskusia

Na prispievanie do diskusie sa musíte prihlásiť

*Diskusia je moderovaná správcom stránky
Milo 1.2.2011 22:55 : to Skubi, all: vypichovacka je pravidlo, ktoré sa nemôže zmeniť bez odsúhlasenia väčšiny vedúcich mužstiev - shana bola, ale nepresla. plus jeden 120 kilovy chlap - ak je (hra) z rozpazenymi rukami, tak by mal rozhodca zapiskat branenie v hre - staci sa do jednej z nich opriet, plus dva - ak rozhodca dobre posudi vacsinu vypichovaciek, vies si predstavit co by narobila s hracmi a hrou ta "nepotrestana" mensina?, plus tri - na konferencii moze navrhnut zmenu hociktory veduci... M

Bebo 1.2.2011 19:26 : pre Skubiho: už sa môžeš kľudne viac rozpisovať, zvýšil sa počet znakov. pre Kremka: stránku vyrobila Vizua. Je to napísané úplne dole na stránke :)

Woko 1.2.2011 18:52 : Skubi kroť svoje vášne :-P

Skubi 1.2.2011 12:15 : Co to je za "nie moc rozumne" obmedzenie dlzky prispevkov ?!? OK, beriem ze to chcete mat obmedzene ale PLS. zmente tu hodnotu na vyssiu, nech clovek moze napisat aspon 10 suvislych riadkov :). To len taky tip na vyplepsenie :)

Skubi 1.2.2011 12:13 : Tiež verím rozhodcom,že by (oprávnený) kontakt pri vypichovaní odzadu dokázali vo väčšine prípadov postrehnúť. Samozrejme,viac by sa filmovalo(vzhľadom na to že poznám aké rôzne typy ľudí hrávajú malý futbal)ale tak je otázne čo je menšie zlo a čo je prospešnejšie futbalovému pôžitku a o ktorom to celé je..

Skubi 1.2.2011 12:13 : Zrušením by sa aspoň"eliminovali"situácie,keď sa vám riťou obráti120kilový chlap s rozpaženými rukami a vy ako obranca sa na neho môžete len pozerať,až kým sa nerozhodne prihrať-veľa futbalového na tom nevidím,nech sa na mňa nikto nehnevá..Ako už bolo spomenuté umenie je zakryť si loptu,keď ti ju môžu vypichnúť od zadu a nie takto.

Skubi 1.2.2011 12:12 : Osobne som tiež skôr za zrušenie pravidla "odzadu". Neviem je to taká dilema..na jednej strane hej,hlavne v 4-tých/3-tích ligách by to asi bolo o hubu,ale tiež si myslím že sa jedná o prežitok. Jednak,keďže malý futbal v BB už hrávam nejaký ten piatok,vždy keď sa dostanem do inej partie(v inom meste napr.) automaticky rátam s tým že mi nebudú vpichovať loptu odzadu,čo je samozrejme blbosť a adaptovať sa vždy chvíľu trvá.

KremkO 31.1.2011 22:55 : fiha tato stranka vyzera velmi profesionalne, kto vam ju robil? pekne ste sa museli buchnut po vrecku, ale tak aj to patri k skvalitneniu, palec hore

Bebo 31.1.2011 17:26 : 8 tímov je len v skupinách A a B. Z obidvoch skupín postupujú všetci do play-off. V prvom kole play-off budú hrať tímy z B skupiny proti tímom z C skupín. V druhom kole víťazi z 1. kola s tímami z A skupiny.

pepe 31.1.2011 11:54 : chcel by som sa opytat,ze kolko timov postupuje so skupiny v zimnej lige, ked je v skupine 8 timov?dakujem za odpoved

holden 28.1.2011 13:53 : nie je umenie zakryt si loptu ked sa piskaju vypichavacky od zadu, ale zakryt si ju ked sa nepiskaju...

to ... 27.1.2011 23:00 : povedal by som, ze si tu loptu zakryt nevies ked ti to pravidlo vyhovuje,ale chrani to hracov pred zraneniami a pre hracov zo4-tych lig je to dobre lebo by sa len kopali

zmuro 25.1.2011 13:20 : Pravidlo je podla mna dobre pre nizsie ligy a ako viem, tak extraliga sa uz hrava podla futsalovych pravidiel Aj na umelej trave sa mozu pri tychto subojoch stat skarede zranenia... Timy, ktore chodia na turnaj mimo BB, vacsinou s pravidlami problem nemaju, aj ked sa zo zadu vypichuje, ako priklad uvediem tim Capanegra, ktory v Nitre uhral 3. miesto v silnej konkurencii Mne nase pravidla vyhovuju

civo 24.1.2011 17:48 : Stále záleží, na tom či sa mumf chce priblížiť pravidlami smerom k futsalu, tak že keď si pôjde nejaké mužstvo zahrať za Urpín bude zvyknuté na pravidlá. To TRI BODKY: Keď si taký šikovný, že si vieš tú loptu pokryť, tak kde je problém ak máš na to telo tak asi chyba bude v rýchlosti alebo čoho sa obávaš? Nedôveruješ rozhodcom, že odpískajú kontakt z nohou alebo čo? Veď keď ti niekto vypichne loptu bez toho aby sa ťa dotkol asi si ju nemal pokrytú nie?

... to klasik 24.1.2011 11:55 : ktorú ligu hráš?

... 23.1.2011 20:32 : mne to pravidlo vyhovuje lebo si viem zakryt loptu ked to newieš nauč sa to žiadne rušenie !!!!!!!!!

klasik 23.1.2011 13:05 : ---zrušiť pravidlo: zákaz zvypichávania od zadu !!! , hrá sa tak vŠade na svete, hra sa tak podla officialnych futsalovych pravidiel,v kazdej lige u nas sa hra uz na umelej trave(kde nehrozi az take rziko zranenia ako na betone), hra sa zbytočne kuskuje... a koniec koncov, zvykli sme si hrat s tymto pravidlom, tak si zvykneme hrat aj bez neho :)

Steve 22.1.2011 23:14 : Táto stránka je super aj ja chcem . Steve Jobs

RV 18.1.2011 20:16 : Je to ok

Teiko 13.1.2011 22:06 : Chcete se zúčastnit nejlépe dotovaného turnaje na jižní Moravě, chcete zažít skvělou atmosféru turnaje TEIKO CUP 2011 naživo, zkušenosti z minulých ročníků mluví za vše - kapacity se začínají plnit už půl roku dopředu Teiko Cup 2011 se koná ve dnech 25. - 26. června 2011 Na vítěze čeká 20 000,- Kč v hotovosti + hodnotné ceny za dalších 10 000,- Kč. Více informací najdete na internetových stránkách www.teikocup.wz.cz tel: +420 777 055 068.

EB 13.1.2011 15:09 : Stranka je naozaj fasa len aby to zostalo aj vtedy ak nahodou v lete skonci Prezident Kosec

klf 12.1.2011 12:42 : stranka je premakana

Woko 11.1.2011 22:42 : K zimnej lige pár opráv, zrejme čerpáte z novín, no pár chýb tam je. Schalke - Sorry Tréner 6:2 - opačný výsledok má byť, ak mám dobré info, + skóre Remio 56:13.

stulo 11.1.2011 21:29 : je tam asi viacej chyb, ako som to znovu pozeral

stulo 11.1.2011 21:19 : v článku o pohári jesenných majstrov mate chybu, je tam dvakrat uvedený zápas Viťo Team – Priechod (10:25) a Viťo Team – Priechod (12:41), pravdepodobne ten druhy zapas ma byt Viťo Team vs. Flaty, vopred dakujem za opravu