Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Diskusia

Na prispievanie do diskusie sa musíte prihlásiť

*Diskusia je moderovaná správcom stránky
Electric Blue 5.1.2011 9:23 : proim o opravu v muzstve Electric Blue v mene KOUBEK ide o KAROLA KOUBEKA nie PETRA dakujem. Karolko neboj sa dame to doporiadku.

Bebo 4.1.2011 23:27 : Nad vkladaním videí sme uvažovali, len to musíme ešte domyslieť. Ešte budú nejaké úpravy postupne na stránke. Fotogaléria bude niekedy v marci, musíte byť trošku trpezlivý :) Inak kľudne zatiaľ môžme nejaké videá vkladať do článkov, ak máte nejaké pošlite a podelíme sa s ostatnými. Najlepšie bude link na YouTube.

Woko 4.1.2011 22:54 : Tak tak, parádička, mne sa veľmi páči :), skoro tak ako naše nové dresy :)))...

kunďo 4.1.2011 22:24 : nespím kochám sa na novej stránke je to bomba Milko

Milo 4.1.2011 22:21 : éjha, kunďo ešte nespí... sevas starký

kunďo 4.1.2011 22:13 : Chlapci super stranka ak mozem poprosit link aj na nas www.hradec.wbl.sk Dakujeme

Milo 4.1.2011 21:48 : Ak sa sem budu davat videa, tak pravdepodobne cez youtube, daco chystame z historie... hodnotit rozhodcov mozete, ale sami dobre viete ako by to dopadlo...

VIZUA 4.1.2011 21:08 : chybu, na ktorú upozornil Peter som hneď opravil, ďakujem za upozornenie

bary 4.1.2011 21:05 : Peter, ja neviem co myslis... IV.C. sa mi zda v pohode... Velmi sa mi paci stranka. Jedina uplna drobnost co som nasiel, tak vo webstrankach teamov Tigers sme IV.C. liga. A ak by sa dali aj dake videa sem vkladat, by to bolo super ozivenie. Aj k rozhodcom by som dal fotku s hodnotenim :-P. Ale bez tohto si fakt vystacim :-)

peter 4.1.2011 20:11 : ak este ladite chyby, tak by som upozornil na zoradenie vysledky/vyzrebavanie, radi ich v poradi 1. 10. 11. 2. ... ale stranka je velkym posunom vpred! bodaj by aj futbalova uroven tak poskocila:)))

Woko 4.1.2011 19:42 : Tak zatiaľ sa mi to veľmi pozdáva, až na tú ochranu proti spamu na prispievanie do diskusie ...