• IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Zimná liga - 6. hrací týždeň (15. januára 2011)

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 17. 1. 2011

Zimná liga pokračovala v sobotu 5. kolom. V skupine A sa darilo Zvolenským mužstvám. Haliganda rozdrvila Skackavú a Oranjes ZV porazil mužstvo Sorry Tréner. V ďalších dvoch stretnutiach boli úspešnejší favoriti, keď v šlágri kola Aston café zdolalo Torpédo Stavbár a B. Kúpel vyhralo proti Schalke. V skupine B zvíťazil Unios Horná nad zvolesnkým Xantom 9:3, D.P.H. nadelili desiatku Lentilkám, N. P. Chviľu porazilo Zempru a Spáči si pripísali ďalšie tri body do tabuľky po víťazstve nad mužstvom Ťuk.

Skupina A

Aston Café – Torpédo Stavbár   5:4 (1:1),

Góly:R. Ševčík 2, Škubák, Kulík, L. Ševčík – Odler 2, Špirka, Vajda.

V šlágri skupiny A sa hral vyrovnaný a dramatický zápas. Torpédo dokázalo držať krok s najväčším favoritom ZL do konca zápasu. Podľahlo najtesnejším rozdielom a na ihrisku zanechalo dobrý dojem.

Skackavá  – Haliganda ZV 0:10 (0:2),

Góly:Zošiak 3, Sudimák 2, Koreň 2, Švec, Radnianský, Záturecký.

Zvolenská Haliganda od začiatku stretnutia dominovala na palubovke a deklasovala svojho súpera 10 gólovým rozdielom.

Oranjes ZV –Sorry Tréner 8:6 (3:3),

Góly:Pšenica 4, Borbély 3, Silvestr – Kohút 5, Pejko.

Aj druhý Zvolenský tím v skupine A sa vytiahol, keď zdolal svojho súpera o dva góly, ktorému nestačilo na zisk čo i len bodu 5 gólov Dana Kohúta.

Schalke – B. Kúpele  3:9 (1:1),

Góly: Hrnčiar 2, Baran -  Dlhoš 2, Pecník 2, Kanda 2, Strieš 2, Markuš.

Po vyrovnanom prvom polčase sa v druhej časti hry roztrhlo vrece s gólmi, keď padlo až 11 gólov z toho 8 do siete Šálkovčanov.

N. P. Chviľu – Zempra 8:4 (4:3),

Góly: Patráš 3, Sásik 3, Snopko, Maďar – Mir. Repčín, Holéci, Podstavek, Mar. Repčin.

V šlágri skupiny B sa presadilo mužstvo N. P. Chvilu, ktoré o svojom víťazstve rozhodlo v druhej časti hry.

Ťuk -  Spáči  3:5 (0:4),

Góly:Piliar 3 – Vajda 3, Paľo, Rusnák.

O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase, po ktorom viedli Spáči už 4 gólovým rozdielom.

Xanto ZV – Unios Horná 3:9 (1:6),

Góly: Vigoda, Kudlík, Plesník – Čief 4, Kucbel 2, Martinec  2, Považan..

Líder skupiny B nenechal nič na náhodu, už do polčasu si vytvoril 5 gólový náskok. Po zmene strán sa stretnutie dohrávalo.

Lentilky – D.P.H.  2:10 (1:5),

Góly: Rys, Babjak – Hippík 5, Dubovický 2, J. Pančík 2, Valent.

V poslednom stretnutí 5. kola sa presadilo prekvapujúci D.P.H., ktoré jasne dominovali na palubovke.

8.  Ťuk 5 0 1 4 13:20 1

Program 7. kola 22. 01. 2011: 12:00 Lentilky – Zempra, 12:45 Xanto – Dph, 13:30 Ťuk – Unios Horná, 14:15 N. P. Chvilu – Spáči, 15:00 Úsvit 07 – Kaťafalš, 15:45 Erland – Dynamo, 16:30 FC Horná – No Fear, 17:15 Draci – Tigers United, 18:00 Tajovská Laguna – Remio, 18:45 Márna Snaha – Torpédoborci.