• IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Zimná liga - 7. hrací týždeň (22. januára 2011)

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 23. 1. 2011

Zimná liga pokračovala v sobotu 7. kolom. V skupine B zvíťazili favoriti najvýraznejšie líder skupiny Unios Horná, ktorý vyhral nad mužstvom Ťuk, v skupine C2 sa o prekvapenie postarala FC Horná, ktorá dokázala remizovať s No Fear, v ostatných zápasoch favoriti nezaváhali. V skupine C1 sa hrali iba dva zápasy, v ktorých Tigers United a Remio bez problémov zvíťazili, stretnutie Márna Snaha Torpédoborci sa nehralo.

Skupina B - 6.kolo

Lentilky  – Zempra 6:5 (4:1),

Góly:Lentilky –  Kiedžuch 4, Rys 2.

Harmančania si utvorili 3 gólový náskok už v prvom polčase a zdalo sa, že bez problémov zvíťazia, avšak v druhej časti hry Zempra zvýšila obrátky a v závere siahala po bode no vyrovnávajúci gól neprišiel.

Xanto ZV -  D.P.H.  1:4 (1:2),

Góly: Dančo – Hippík 3, Dubovický.

Favorizované D.P.H. sa slabšie rozbiehalo a ešte do polčasu viedlo len najtesnejším rozdielom, no v druhej časti hry už jasne dominovalo a zviťazilo.

Ťuk  – Unios Horná 4:11 (1:5),

Góly:Predajnianský, Jonáček, Bystrán, Škropek – Martinec 4, Berec 3, Čief 2, Giertl 2.

Líder skupiny B si už do polčasu vytvoril 4 gólový náskok a dominoval aj v druhej časti hry, nakoniec zvíťazil dvojciferným výsledkom.

N.P. Chvílu  – Spáči 7:3 (2:1),

Góly:  Patráš 2, Snopko 2, Sásik, Náčin, Necpal – Považanec, Rusnák, Mesík.

V šlágri skupiny B sa hral v prvom polčase výborný a vyrovnaný zápas.Obidve mužstvá mysleli skôr na obranu, po zmene strán sa spustil gólostroj Jakubčanov, keď 5 gólmi rozhodli o svojom víťazstve.

Skupina C1 - 6.kolo

Márna Snaha - Torpédoborci 5:0 kontumačne.

Tajovská Laguna – Remio 2:10 (1:3),

Góly:  Remio – Janík 3, D. Balon ml. 3, Bulík 2, Cenkov 2.

V šlágri skupiny C1 jasne dominovalo Remio, keď svojho súpera dokázali zdolať dvojciferným výsledkom.

Draci – Tigers United  0:6 (0:4),

Góly:Greško 3, Václavik 2, Skúbinčan.

Štvrtoligista nemal žiadne problémy so svojim súperom, ktorému strelil poltucet gólov.

Úsvit 07 - Kaťafalš 5:3 (2:2),

Góly: Cimerman 3, Ďuriš 2 – Kováč 2, Černej.

Po vyrovnanom prvom polčase sa po obrátke predsa len presadil papierový favorit, hlavne vďaka 3 gólom Cimermana zvíťazili o dva góly.

Erland – Dynamo  6:1 (3:1),

Góly: Moravec 2, Šúr, Vician, Strapek, Oravec – Kobora.

V  dôležitom stretnutí pre obidve mužstvá, ktoré lepšie zvládli Erlanďáci. Presadili sa výbornou defenzívou a trestali svojho súpera po rýchlych protiútokoch.

FC Horná – No Fear  6:6 (3:4),

Góly: Dudáš, Krištek, Husár, Syč – Kriváňová, Gončák, Michal – Slaný 2, Kosec 2, Kupec, Kohút.

V poslednom stretnutí skupiny sa zrodil nečakaní výsledok, keď favorizovaný No Fear nedokázal zdolať svojho súpera aj napriek tomu, že celý zápas viedol.

7.  Kaťafalš 5 0 0 5 8:38 0

Program 8. kola 29. 01. 2011: 12:00 Torpédo Stavbár – Schalke, 12:45 Tigers United – Remio, 13:30 Skackavá – Sorry Tréner, 14:15 Aston Café – Haliganda, 15:00 Úsvit 07 – No Fear, 15:45 One Taxi – Dynamo,  16:30 Erland – Kaťafalš, 17:15 Draci – Márna Snaha.