• IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Zimná liga - 8. hrací týždeň (29. januára 2011)

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 30. 1. 2011

Zimná liga pokračovala v sobotu 8. kolom. V skupine A nečakane Zvolenská Haliganda zdolala Aston café, Schalke prekvapujúco Torpédo Stavbár  a v stretnutí bohatom na góly Skackavá podľahla mužstvu Sorry Tréner. V skupine C1 sa hral šláger medzi mužstvami ŠK Remio a štvrtoligovým Tigers United s jednoznačným výsledkom pre Remio. V skupine C2 nezaváhalo mužstvo One Taxi, ktoré si poradilo s Dynamom, Erland rozdrvil Kaťafalš a Úsvit 07 podľahol mužstvu No Fear.

Skupina A 6. kolo

Aston Café – Haliganda  6:10 (5:5),

Góly: Libič 2, Mati 2, Kulik, Ševčík – Zošiak 3, Záturecký 2, Černický 2, Chromý, Borgoň, Mozolány.

Vo vynikajúcom stretnutí sa útoky prelievali s jednej strany na druhú a stále sa bolo na čo pozerať. Favorizované Aston Café po  nerozhodnom prvom polčase, sa dočkal prvej prehry v súťaži, keď Zvolenčania umnou hrou a rýchlymi proti útokmi zdolali svojho súpera o 4 góly.

Torpédo Stavbár – Schalke 5:7 (3:1),

Góly:Vajda 3, Marko 2- Ratica 3, Campa 3, Murgaš.

V tomto stretnutí sa zrodil prekvapujúci výsledok.Favorizované Torpédo viedlo do polčasu 2 gólovým rozdielom, avšak v druhej časti hry Šálkovčania prekvapujúco zvíťazili 6:2 čím dokonale otočili výsledok stretnutia.

Skackavá  – Sorry Tréner 7:10 (4:3),

Góly: Škovran 3, Moravčík 2, Calpáš 2- Matuška 3, Pejko 3, Gašpar 2, Kohút, Ondrejka.

V stretnutí bohatom na góly Skackavá viedla do polčasu najtesnejším rozdielom, no po zmene strán mužstvo Sorry Tréner zjavne pridalo a 7 gólmi otočilo výsledok zápasu.

Zápas Oranjes  – B. Kúpele je preložený na 12.02.2011.

Tigers United – Remio 3:9 (1:4),

Góly: Kovalančík 2, Širka – Janík 4, Bulík 2, P. Cenkov 2, Boroš.

V zápase o prvé miesto v skupine sa zrodil jednoznačný výsledok v prospech ŠK Remio. Na palubovke jednoznačne dominoval 4 gólový Janík, ktorý bol hlavným strojcom víťazstva svojho mužstva.

Draci – Márna Snaha  8:3 (2:2),

Góly: Navrátil 3, Hraško 2, Kasanický 2, Chriašteľ – Formánek 3.

Po nerozhodnom prvom polčase 2:2, sa v druhej časti hry predsa len presadil favorit a zapísal si do tabuľky povinné 3 body.

7.  Torpédoborci 6 0 0 6 6:46 0

(O poradí v skupine na 3. - 5. mieste rozhodovala mikrotabuľka)

Skupina C2 7. kolo

Úsvit 07 – No Fear 2:8 (0:1),

Góly: Ďurič, Cimeman – Slaný 2, Kupec 2, Kubáni, 2, Kohút, Jablonský.

V priamom  stretnutí o 3. miesto v konečnej tabuľke sa podarilo favorizovanému mužstvu No Fear jednoznačne zvíťaziť, aj keď do polčasu vyhrávalo iba jednogólovým rozdielom.

Erland – Kaťafalš  9:0 (3:0),

Góly: Moravec 4, Kováč 2, Oravec 2, Šúr.

Jednoznačná záležitosť papierového favorita.

One Taxi – Dynamo  13:8 (6:5),

Góly: Jo. Caban 4, Fojtík 3, Ján Caban 3, Cabala 2, Cimerman – Kohár 4, Slivka 2, Longauer, Veterka.

One Taxi sa pomaly rozbiehalo, keď od polčasu viedlo iba najtesnejším rozdielom. V druhom polčase však zabrali tradičné opory a 7 gólmi v sieti súpera dokázali svoju dominanciu v tejto skupine.

7.  Kaťafalš 6 0 0 6 8:47 0

(O poradí na 3. - 4. mieste rozhodoval vzájomný zápas Úsvit 07 – No Fear 2:8)

Program 9. kola  05.02.2011 :Zápasy o umiestnenia: 10:45 o 27. - 28. miesto, Márna Snaha – FC Horná, 11:30 o 25. – 26. miesto Dynamo – Draci, 12:15 o 23. – 24. miesto, Tajovská Laguna – Úsvit 07, 13:00 o 21. -22. miesto  No Fear – Bafuna, 13:45 o 19. – 20. miesto, Erland – Tigers United, 14:30 o 17. – 18. miesto, One Taxi – ŠK Remio, 15:15.Skupina A: Haliganda – Torpédo Stavbár, 16:00 Aston Café – Sorry Tréner, 16:45 Skackavá – B . Kúpele, 17:30 Oranjes Zv – Schalke, Skupina B: 18:15 Spáči – Zempra, 19:00 N. P. Chvilu – Unios Horná, 19:45 Ťuk – D.P.H., 20:30 Lentilky – Xanto ZV.