• IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Zimná liga - 11. hrací týždeň (19. februára 2011) - Osemfinálové zápasy

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 21. 2. 2011

Zimná liga pokračovala v sobotu osemfinálovými zápasmi, ktoré priniesli tesné výsledky, jedine Schalke a Aston Cafe postúpili bez problémov. V zápase One Taxi – Brusno Kúpele rozhodol o postupujúcom penaltový rozstrel.

Lentilky - Torpédo Stavbár 4:5 (1:3),

Góly: Rýs 2, Kohút, Rečkovič - Špirka 2, Kováč 2, Marko.

Favorizované Torpédo sa natrápilo s nebezpečnými Lentilkami, nakoniec si postup predsa len vybojovalo po najtesnejšom víťazstve.

Zempra- Sorry Tréner 2:3 (1:2),

Góly: Luptovčiak 2 - Matuška 2, Kollár.

Vo vyrovnanom zápase Zempra stále doťahovala náskok súpera, no na vyrovnávajúci gól jej už čas neostal.

Unios Horná - Skackavá 5:4 (2:2),

Góly: Berec 3, Giertl 2 - Náčik 3, Škovrán.

V nervóznom a tvrdom stretnutí Unios rozhodol pred koncom stretnutia o svojom postupe do štvrťfinále zimnej ligy.

OneTaxi - B. Kúpele 5:5 (4:3), na pok. kopy 5:6

Góly: Fojtík 3, Cimerman 2 - Pecník 2, Gibala 2, Tomčík.

Favorizované B. Kúpele sa potrápili s nepríjemným súperom a postúpilo nakoniec až po pokutových kopoch.

Spáči - Schalke 2:7 (0:2),

Góly: Považanec 2 - Štubian 3, Latta 3, Krušiak.

Jednoznačná záležitosť Šalkovčanov, ktorí si už do polčasu vypracovali dvojgólový náskok.

N. P. Chvíľu - Oranjes ZV 6:4 (5:2),

Góly: Patráš 2, Sásik 2, Snopko, Maďar - Borbély 3, Výboh.

Zvolenský tím podľahol svojmu súperovi po tom, čo už do polčasu prehrával trojgólovým rozdielom.

D.P.H. - Haliganda 5:4 (1:3),

Góly: Dubovický 3, Valent 2 - Hronec 3, Borgoň

Haliganda zohrala nešťastný zápas, keď už vyhrávala 4:1, ale nakoniec nestačila na svojho súpera a podľahla o gól.

Remio- Aston Cafe 3:7 (0:4),

Góly: Balon ml., Cenkov, Janík - Kulík 4, Libič 2, Ševčík.

Favorit nemal žiadny problém so svojim súperom a bez problémov postúpil.