Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Jarná predsezónna anketa s vedúcimi a hráčmi mužstiev MÚMF.

Autor: admin Vytvorený dňa 12. 3. 2011

Vážení športoví priatelia,

 

s pribúdajúcim časom sa stala naša webová stránka zastaranou. Hoci roky plnila funkciu sprostredkovateľa medzi vedením mestskej únie a hráčmi a prinášala vám v čo najkratšom čase aktuálne výsledky, tabuľky a štatistiky, čas sa zastaviť nedá a prišla doba, kedy už bol najvyšší čas posunúť už zabehnutú značku mumf.sk niekam inam - ďalej. Zo starej stránky sme sa na novú snažili preniesť čo najviac vecí s tým, že sme sa snažili vyvarovať starých chýb. V tomto momente a na tomto mieste by sme sa radi poďakovali chalanom z Vizuy (Peter Cvitkovič a Andrej Očenáš), ktorí boli schopní splniť naše – nie práve najjednoduchšie – požiadavky a preniesť ich do nového vizuálu stránky.

V prvom rade – stránka je určená pre vás. Je našou úlohou prinášať vám rýchle a kvalitné informácie o dianí v malom futbale, nielen MÚMF, hoci tej prednostne. Okrem výsledkového servisu by sme sa radi zamerali aj na ďalšie veci – prinášať vám viac článkov a rozhovorov o malom futbale, aktualizovať fotogalériu, anketu.Je toho veľa a preto by sme boli radi, keby ste nám aj vy pomohli svojimi nápadmi a návrhmi (vecnosť a slušnosť príspevkov je samozrejmosťou).

Z nekonečného radu ďalších článkov vám prinášame prvý - jarnú predsezónnu anketu s hráčmi a vedúcimi mužstiev MÚMF.

S pozdravom admini stránky Milo a Lukáš :-)

 

Otázky:

 

1. Ako ste s tímom trávili zimnú prestávku?

2. Nastali nejaké zmeny v kádri resp. sa chystajú?

3. S akými cieľmi vstupujete do jarnej časti?

4. Mal by si nejaký nápad alebo postreh na zlepšenie kvality malého futbalu v Banskej Bystrici?

5. Jednou z tohtosezónnych inovácií je aj nová stránka MÚMF. Aký máš na ňu názor? Sú veci, ktoré ti na nej chýbajú alebo by si
zlepšil?

 

Odpovede:

 

Michal Pavelka (vedúci D.P.H., extraliga)

1. Už niekoľko rokov tvorí našu zimnú prípravu účasť v zimnej lige a celkom sa nám v nej darí podávať dobre výkony. Minulý vikend sme odohrali miniturnaj v Malachove a určíte sa ešte nejakého zúčastníme do začiatku jarnej časti.

2. Zmeny určíte nastanú. Dlhoročný brankár ukončil aktívnu činnosť a niektorí hráči odchádzajú za prácou mimo BB, čiže ich budeme musieť niekým nahradiť.

3. Cieľ je jediný, zachrániť sa v extralige a odohrať vyrovnanejšie zápasy ako v jesennej časti.

4. Myslím si, že malý futbal v BB je malo propagovaný, chcelo by to určíte väčšiu reklamu, ktorá by možno prilákala sponzorov.

5. S novou stránkou som spokojný.

 

Milan Hrnčiar (vedúci Schalke, I. liga)

1. S mužstvom Schalke doplnených o par hráčov, sme podľa môjho názoru, úspešné absolvovali zimnú ligu, v ktorej sme vypadli v štvrťfinále.

2. Vyzerá to tak, že súťaž dohráme s mužstvom, s ktorým sme ju začali. Možno sa udejú 1 až 2 zmeny.

3. Myslím si, že ako nováčik 1. ligy nemôžeme mať veľké oči. Postavenie v tabuľke niekde okolo 8. - 10. miesta by mohlo byt v našich silách.

4. ---

5. Mne osobne sa nová stránka páči viac ako predchádzajúca.

 

Michal Béreš (vedúci FC Exel, I. liga)

1. Zahrali sme si zimnú ligu, skončili sme tretí. Považujeme to za úspech.
2. Snažíme sa uloviť jednu veľkú rybu, dám vedieť či sa nám to podarilo.
3. Dobre si zahrať, nevypadnúť z prvej ligy.
4. Mal by som nápad hrať bez rozhodcov, všetci sa poznáme a podľa mňa by sme sa skôr dohodli, ako keď očakávame rozhodnutia od niekoho, kto ich nespraví.
5. So stránkou, predtým aj teraz som spokojný.

 

Andrej Výboh (vedúci MIBA Capanegra, I. liga)

1. Absolvovali sme niekoľko turnajov. Najviac skúseností sme získali na turnaji v Nitre, kde sme sa stretli s mužstvami mimo Bystrice. Najviac nás preveril Zimný pohár, na ktorom sa ukázali naše nedostatky a nepodarilo sa nám naplniť naše očakávania. 

2. Jeden hráč od nás prestúpil do iného tímu a ďalší hráč je dlhodobejšie zranený. Na základe týchto skutočností uvažujeme o vhodnej posile. Ako sa veci ďalej vyvinú, ukáže čas.

3. Do jarnej časti vstupujeme s tými najvyššími cieľmi, aj keď pred nami je ešte množstvo ťažkých zápasov. Našim cieľom je udržať si prvú priečku, ktorá nám zabezpečí baráž o extraligu.

4. Nápadov by bolo viac, ale chcelo by to dostatok financií, ktoré momentálne asi nie sú k dispozícii. Prijal by som zrušenie pravidla vypichovania zozadu. Ďalším plusom by bolo mužstvo, ktoré by hralo celoslovenskú extraligu alebo aspoň Openligu vo futsale.

5. Nová stránka je super. Bolo na čase ju spraviť. Pomáha v propagácii malého futbalu v Banskej Bystrici. Myslím si že je prehľadná a je tam dostatočné množstvo informácií.

 

Andrej Petrovič (vedúci SISEP, II. liga)

1. Ako tím sme sa snažili odohrať čo najviac zápasov, aby sme boli zohratí.
2. Nastali zmeny, dvaja odišli a jeden prišiel.
3. Cieľ je zahrať si dobrý futbal a umiestniť sa čo najlepšie.
4. Skvalitnenie práce rozhodcov.
5. Nová stránka je podľa mňa super, nie je jej čo vytknúť.

 

Pavel Slaný (vedúci No Fear, II. liga)

1. Nehrali sme spolu vôbec, lebo každý sme boli rozlietaní kade tade. Absolvovali sme spolu len turnaj jesenných majstrov, takže to bude na jar ťažké.
2. Máme problém akurát na brankárskom poste, ale inak žiadnu zmenu nechystáme.
3. Jednoznačne ideme na postup do 1. ligy, ale najmä stretnúť sa, sadnúť si ako partia.
4. Ja som s úrovňou kvality spokojný, nenapadá ma momentálne nič.
5. Na novej stránke mi už nechýba nič. Sympatický skin, prepracovanie prezerania výsledkov, strelcov a kariet. Veľmi prehľadné, dobrá práca.

 

Rišo Zmajkovič (vedúci, Sparta BB, II. liga)

1.Nemali sme rezervovanú žiadnu halu, ale keď nás pozvali, tak sme si zahrali prípravné zápasy a chodili sme na turnaje.

2. Zmeny zatiaľ neboli, možno zoberieme nejakého obrancu. Pravdepodobne budeme musieť zohnať aj náhradného brankára - hláste sa :D.

3. V jarnej časti chceme určite vyhrať čo najviac zápasov a hlavne sa udržať, keďže budeme mať problém s dochádzkou brankára.

4. Nápady mi teraz nenapadnú. Malo ich by mať vedenie MÚMF a takisto pri ďalších voľbách do výboru, by mali kandidáti, ktorí sa uchádzajú, dať návrhy, čo chcú pre malý futbal urobiť. Takisto by malo byť viac návrhov zo strany vedenia únie a kapitáni to odsúhlasia, či je záujem alebo nie je, niečo meniť.

5. Stránka sa mi veľmi páči, je prehľadnejšia. Chýba mi len viac fotiek, ako bolo na starej. Chápem, že Milo nemôže toľko chodiť po zápasoch a fotiť. Možno by bolo dobre vyzvať mužstvá, ktoré spravia na zápasoch videá alebo fotky, aby ich poslali správcovi stránky na e-mail a on by to zverejnil.

 


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky