Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Pozvánka na 2. kolo Openligy (futsalová súťaž)

Autor: admin Vytvorený dňa 10. 11. 2011

Všetkých priaznivcov futsalu srdečne pozývame na druhé kolo Openligy do ŠH v Badíne. Už zajtra (piatok) o 19:45 hod. MIBA Banská Bystrica privíta na svoj druhý zápas Openligy mužstvo KSF DOXX Žilina. Príďte povzbudiť a podporiť bystrický futsal, ktorý sa vracia do Banskej Bystrice po niekoľkých rokoch. Vstup voľný.

 

Odkaz na udalosť na FB:

 

 

 

 

Zástupca mužstva z pod Urpína zodpovedal pár otázok na stránke futsalstred.sk (oficiálna stránka Openligy).

 

1. Na začiatok sa Vám podaril husársky kúsok keď ako nováčik ste vyhrali na horúcej pôde v Čadci. Ako s odstupom času hodnotíte tento úspech?


Do Openligy sme vstupovali s miernymi obavami, keďže sme nevedeli, čo nás čaká. Prvý zápas bol pre nás veľmi dôležitý, hlavne po psychickej stránke, a preto sme radi, že sme ho zvládli. V stretnutí sa ukázali naše rezervy, ktoré musíme odstrániť, ale aj prednosti, na ktoré budeme v ďalších zápasoch nadväzovať.

2. Predstavte návštevníkom v skratke Váš klub, jeho históriu, úspechy, súčasný káder, ciele atď.


Náš klub (MIBA Capanegra) funguje už šiestu sezónu. Počas tohto obdobia sme sa prepracovali z najnižšej súťaže (4. liga) až do najvyššej (extraliga). Mužstvo od vzniku, až po súčasnosť prešlo mnohými zmenami. Dvaja hráči odmietli účasť v Openliga, a tak sme tím doplnili o troch hráčov a jedného brankára. Medzi hlavne úspechy môžeme zaradiť postup do extraligy v lige malého futbalu v Banskej Bystrici, 3. miesto na turnaji Polyservis Cup v Nitre, už spomínané víťazstvo proti Čadci a vôbec zrealizovanie myšlienky hrávať Openligu. Našim cieľom v Openlige je reprezentovať Banskú Bystrici v čo najlepšom svetle.

3. Ako ste pripravení na historicky prvý domáci zápas v rámci 1. Openligy?
Na náš prvý domáci zápas sa veľmi tešíme a dúfam, že cestu do pekného prostredia ŠH v Badíne si nájde čo najviac ľudí  a vytvoria nám domácu atmosféru. Sme radi, že práve my vrátime do Banskej Bystrice futsal. Organizačne sme pripravení, len je potrebné dotiahnuť niektoré detaily.

 

4. Na záver skúste tipnúť výsledky 2. kola:

 

MIBA BANSKÁ BYSTRICA – KSF DOXX ŽILINA Tip: ?.
Netrúfam si tipnúť výsledok zápasu. Určite sa budeme snažiť nadviazať na prvý zápas a získať ďalšie body do tabuľky. Čo sa týka súpera, je pre nás veľkou neznámou. Očakávame náročné stretnutie.

 

FK DRAGONS PODOLIE – ŽFA ŽIRAFA ŽILINA Tip: 2.
V druhom zápase kola sa stretne nováčik s mužstvom, ktoré v prvom kole naplno bodovalo. Podľa mňa Žilinčania nadviažu na prvý zápas a z Nového Mesta nad Váhom si odnesú 3 body.

 

BENFICA GEMM ČADCA – FUTBALSHOP NOVÉ MESTO NAD VÁHOM Tip: 2.
Čadca to bude mať doma ťažké, privíta favorita súťaže. Benfica už nebude chcieť pripustiť ďalšie zaváhanie, ale hostia z Nového Mesta sa budú snažiť získať plný počet bodov.


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky