Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

V Tami aréne víťazí 1. FC Multivitamín

Autor: admin Vytvorený dňa 12. 8. 2012

 

V sobotu 11.augusta 2012 sa v TAMI ARÉNE uskutočnil za nie príliš vľúdneho počasia 2. ročník Rys ostrovid cup-u, ktorého hlavným organizátorom bol Janči Cimerman&FK Plus. Po zápasoch v skupinách sa s turnajom museli rozlúčiť Dream Team, Salve a prekvapujúco aj Kredenc a Adrenalín. Priamy postup do semifinále si vybojovali FCB a FK Plus.

V tzv. barážových stretnutiach sa stretli mužstvá, ktoré sa umiestnili na druhých a tretích miestach v skupinách Multivitamín – Liptovské Revúce a Ajax proti Joga Bonito. Úspešnejší boli skúsenejšie družstvá a prekvapenie sa nekonalo, do semifinále sa prebojovali Multivitamín a Ajax ako obhajca vlaňajšieho prvenstva.

Semifinálové zápasy priniesli dobrý futbal s trochu prekvapujúcimi výsledkami, keď sa ani jednému víťazovi skupín nepodarilo postúpiť do finále a tak sa stretli v boji o tretiu priečku - tú napokon vystrielal pre FCB P. Fraňo, keď využil medzery v obrane FK Plus.

Vo finále sa v podstate stretli papieroví favoriti turnaja, nováčik druhej ligy MUMF 1.FC Multivitamín a už viacročný účastník druhej ligy - Ajax. Zápas sa odohrával vo svižnom tempe. „Mulťáci“ išli do dvojgólového vedenia, Ajaxu sa podarilo znížiť, no v prílišnej snahe pozabudli na zadné dvierka a Multivitamín poistil víťazstvo tretím gólom, na ktorý už Ajax nedokázal odpovedať takže víťazom druhého ročníka Rys ostrovid cup-u sa po zásluhe stalo mužstvo 1.FC Multivitamín.

Na záver turnaja hlavný organizátor Janči Cimerman odovzdal prvým štyrom mužstvám poháre a dve individuálne ocenenia – nalepší brankár M.Šveda (Multivitamín) a najlepší hráč M.Miškuf (FK Plus). Poďakovanie patrí rozhodcom P. Kosecovi a K. Ambrošovi.
V mene OZ Športové aktivity BB srdečne ďakujeme hlavnému organizátorovi turnaja ako aj všetkým zúčastneným mužstvám- o rok dovidenia chalani...a určite musíme objednať lepšie počasie....
V sobotu 18.8. pokračujeme URPINER CUPOM...   http://www.tamiarena.sk/#
urpiner

 

Skupina A:
1. FCB
2. Multivitamín
3. Joga Bonito
4. Kredenc
5. Dream Team

 

Skupina B:
1. FK Plus
2. Ajax
3. Liptovské Revúce
4. Adrenalín
5. Salve

Baráž o semifinále:

 

Multivitamín – Liptovské Revúce 2:0
Ajax – Joga Bonito 3:1

 

Semifinále:

Multivitamín – FK Plus 2:1
Ajax – FCB 5:0

 

O 3.miesto: 
FK Plus – FCB 0:2

 

Finále:
Multivitamín – Ajax 3:1

 

Zdroj: www.tamiarena.sk

 

Ján Cimerman & LUPI

 

 

 

 


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky