Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Pred 35. ročníkom Mestskej ligy v malom futbale v Banskej Bystrici

Autor: Milo Hlaváček a Lukáš Berec Vytvorený dňa 9. 8. 2017
Začiatkom septembra sa na v Banskej Bystrici začne v poradí už 35. ročník súťaží v malom futbale.
 
 
Od úvodného ročníka v roku 1982 sa odohrali tisíce stretnutí, mestská únia časom menila svoju tvár i formu. Z asfaltových ihrísk prešla hra na umelé trávniky, zmenili sa pravidlá a po zlúčení malého futbalu so sálovým vznikol futsal, naša únia síce nezmenili názov, ale naše pravidlá sú len na pár výnimiek totožné s futsalovými. Naša únia patrí medzi najväčšie na Slovensku a každý rok nastupuje v zápasoch vyše 1.000 registrovaných hráčov. Pred novým ročníkom býva Konferencia mestskej únie malého futbalu (MÚMF). Tá najbližšia sa uskutoční v sobotu 19. augusta 2017 od 9:00 hod. na Tatranskej ulici v budove bývalej ZŠ. Výbor MÚMF na nej oboznámi vedúcich mužstiev o hospodárení únie a prípadných zmenách pravidiel. Súčasťou konferencie je aj voľba nového sedemčlenného výboru pre ročník 2017/18.
 
Prihlasovacie termíny do nadchádzajúceho ročníka sú pondelky 21. augusta a 28. augusta 2017 na Partizánskej ceste 93 (budova SsFZ). Každá prihláška musí obsahovať minimálne desať hráčov starších 16 rokov. Predpokladaný termín začiatku novej sezóny je v piatok 8. a v sobotu 9. septembra 2017.
 
UPOZORNENIE! Sú potrebné nové registračné preukazy!
 
Rovnako ako pred každou sezónou bude aj školenie rozhodcov, prípadní záujemcovia sa môžu prihlásiť na konferencii osobne, alebo telefonicky u predsedu MÚMF. Rozhodovanie je finančne ohodnotené. 

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky