Konferencia MÚMF sa uskutoční túto sobotu 18.8.2018 o 9:00 v priestoroch bývalej ZŠ Tatranská. Účasť zástupcov mužstiev nutná!

Kefa - Poniky 5:5 (2:2)
Góly: Daniel Babjak 4, Ivan Štúr -  Roman Hríbik 2, Dušan Kohút, Stanislav Smädo, Peter Magna
ŽK: Walter Poliak
Rozhodca: Ján Faško

Duel dvoch vyrovnaných družstiev nemohol priniesť nič iné ako remízu. Počas zápasu boli hostia o niečo aktívnejší, domáci tak trocha zvolili vyčkávaciu taktiku, ale treba podotknúť, že vždy správne zareagovali na stav zápasu. V stretnutí Poniky vždy viedli, ale Kefa dokázala vyrovnať. Nakoniec, keď hostia zvýšili náskok o dva góly, siahli domáci k hre bez brankára a podarilo sa im vyrovnať.

Mladší dorast - Kemada 2:7 (1:1)
Góly: Ján Ondrejka, Ján Čief - Martin Sirági 3, Marian Golecký 2, Robert Čulok, Ľubomír Potančok

Mladší dorast v prvom polčase dosť hrýzol, v niektorých fázach zápasu zatlačil Kemadu do defenzívy, ale gól sa im podarilo dať až v závere polčasu. Hostia mali v prvom polčase dosť čistých príležitostí, len brankár domácich zneškodnil všetko, čo išlo na bránu okrem jednej strely. Druhé dejstvo bolo už viac menej v réžií hostí, ktorí nakoniec presvedčivo zvíťazili, aj keď do polovice druhého polčasu to bolo otvorené.