Konferencia MÚMF sa uskutoční túto sobotu 18.8.2018 o 9:00 v priestoroch bývalej ZŠ Tatranská. Účasť zástupcov mužstiev nutná!

Team Mix - Poniky  7:8 (4:4)
Góly: Ján Messerschmidt 3, Daniel Prostredný 2, Michal Maďar, Milan Patráš  -  Miroslav Potkan 2, Stanislav Smädo 2, Peter Magna 2, Marian Klementis, Igor Kolenička
Rozhodca: Ivan Majer

Vynikajúce stretnutie z oboch strán. Domáci strelili prvý gól, Poniky otočili v krátkom čase vedenie vo svoj prospech a ujali sa vedenia. Team Mix hodenú rukavicu zo strany hostí zdvihol a tak to bol duel dvoch súperov, v ktorom každý chcel uspieť. Domáci vyrovnali, hostia znova dvoma gólmi strhli vedenie na svoju stranu, no do polčasu Team Mix znova dokázal vyrovnať. Druhý polčas pokračoval vo výbornom tempe s podobným gólovým rezultátom. Hostia opäť viedli o dva góly, lenže domáci nezlomnou vôľou vyrovnali. Rozhodujúci úder v poslednej desaťminútovke Poniky strelili dva rýchle góly, domácim sa už podarilo len korigovať výsledok.

Postreh zápasu: Remíza by bola možno spravodlivejšia, ale za neustále vedenie hostí sladká odmena - víťazstvo

Kemada -  Kefa 2:7 (2:4)
Góly: Jozef  Adamek, Ľubomír Potančok - Daniel Babjak 3, Ivan Šúr 2, Tibor Vojda, Pavol Jurinec

Zápas sa začal odvíjať opatrným začiatkom s miernou prevahou domácich, ale 15 minút si gólové situácie ani jeden súper nevypracoval. V druhej časti prvého polčasu začali padať aj góly. Hostia boli gólovo pohotovejší, ale hlavne úspešnejší, vypracovali si dvojgólové polčasové vedenie. Druhý polčas si Kefa víťazstvo nie len ustrážila, ale aj gólovo navýšila a zaslúžene zvíťazila. Domáci v druhom polčase nedokázali streliť ani gól a tak v stretnutí ťahali za kratší koniec.

Postreh zápasu: Zaslúžené víťazstvo hostí - bolo vidieť výrazný úbytok síl domácich v druhom polčase.