>>Partneri

Výsledky 4. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 7. 1. 2018
Mladší Dorast - Team Mix  3:17 (1:6)
Góly: Zsolt Kováč 2, Pavel Acs - Milan Patráš 7, Marek Prostredný 2, Michal Maďar 2, Ján Matyo 2, Vladimír Kán 2, Igor Dekanovský, Daniel Prostredný
Rozhodca: Ivan Majer

Po Vianociach mužstvo Team Mixu prišlo poriadne nabudené a veľmi dobre pripravené na dnešný zápas. Hráči domácich boli v niektorých momentoch doslova rozobratí do poslednej šrauby. Hostia boli vo všetkých činnostiach o krok vpredu, takže skóre utešene narastalo v ich prospech. Ešte prvý polčas domáci ako tak stačili odolávať silnému súperovi, no v druhom hostia zvyšovali obrátky, načo Mladší Dorast nenašiel proti zbraň a tak nečudo že sa zrodil takýto výsledok. Snahu domácich nemožno uprieť, ale kvalita bola dnes na strane hostí.

Postreh zápasu: Team Mix vynikajúci výkon! Mladší Dorast chýbal im kľud v rozohrávke.

Kemada - Poniky 8:4 (3:2)
Góly: Ľubomír Potančok 3, Imrich Turan 2, Róbert Čulok 2, Marian Golecký - Dušan Kohút 2, Roman Hríbik 2
Kemada zatiaľ v každom doterajšom  stretnutí mala vždy výborné začiatky, ale gólovo sa nevedela presadiť, dnes jej to vyšlo. Prvých 15 minút bola určite na ihrisku dominantnejšia a ujala sa vedenia 2:0. Súper sa od tohto stavu prebudil a druhú polovicu prvého polčasu zasa on tvrdil muziku a zaslúžene vyrovnal na 2:2. Domácim sa na konci polčasu podarilo streliť tretí gól a tak skončil aj polčas. Druhý polčas sa Poniky začali viac tlačiť dopredu, tým začali mať aj herne na vrch a po zásluhe vyrovnali. Kemada si uvedomila, že ak chce dnes uspieť, musí viac útočiť, takže sa bolo načo pozerať, šance sa striedali na obidvoch stranách. Dnes boli domáci efektívnejší ako hostia, čo nakoniec rozhodlo o ich víťazstve.

Postreh zápasu: Rozhodujúce dnes bolo, že domáci stále viedli a hostia len doťahovali.