Výsledky 6. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 24. 1. 2018
Mladši Dorast - Kefa 1:4 (1:2)
Góly: Milan Longauer - Miroslav Škarupa 3, Ivan Šúr,

Dnešný duel bol zo strany Mladšieho Dorastu najlepší čo dosiaľ v tejto sezóne predviedli, výborne kombinovali, vytvárali si príležitosti, ale to žalostné zakončovanie ich pripravil o lepší výsledok. Prvý polčas boli domáci určite herne lepší ako súper, no i tak ho o gól prehrali. V druhom polčase v snahe čo najskôr vyrovnať, sa nevyvarovali chýb, čo skúsení hostia využili a dvoma gólmi spečatili osud tohto zápasu.

Postreh zápasu: Rozdiel súperov v premieňaní gólových príležitosti

Kemada - Team Mix 0:13 (0:3)
Góly: Milan Patráš 5, Ján Matyo 3, Marek Prostredný 2, Michal Maďar, Daniel Prostredný, Ján Faško
Rozhodca: Ivan Majer

Na tento zápas budú chcieť domáci čo najskôr zabudnúť. Hostia boli vo všetkých činnostiach lepší ale hlavne efektívnejší. Team Mix sa rýchlo ujal vedenia 3:0, načo zareagovali domáci oddychovým časom. Kemada sa herne spamätala a druhej časti prvého polčasu si vytvorila dostatok gólových príležitosti, ktoré ostali nevyužité aj vďaka výborného výkonu brankára hostí. Ten svojimi zákrokmi privádzal domácich k zúfalstvu. V druhom polčase už Kemada nenašla v sebe silu vzdorovať výbornému výkonu hostí. Pri snahe niečo urobiť s výsledkom siahla po power play, ale to bola len voda na mlyn v pohode hrajúcich hostí a tí si výsledok prikrášlili ďalšími gólmi.
Postreh zápasu: Dnes keby hrala Kemada aj dvojnásobný hrací čas gól by asi nedala.