• V.B liga icon arrow

Výsledky 8. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 4. 2. 2018

Team Mix - Poniky 10:6 (6:3)
Góly: Milan Patráš 3, Ján Messerschmidt 3, Vladimír Kán, Michal Maďar, Ján Faško,  Daniel Prostredný - Mário Klementis 3, Dušan Kohút, Roman Hríbik, Peter Magma
ŽK: Ján Messerschmidt
Rozhodca: Jozef Adamek

Miestami nervóznejší duel začali lepšie domáci, tí v prvých pätnástich minútach dominovali na palubovke, čo náležite vyjadrili piatimi po sebe idúcimi gólovými zásahmi. Až po tom sa dostali na radu aj hostia. Bohužiaľ pokiaľ je v bráne hráč, góly zvyčajne padajú aj z väčších vzdialenosti. Dnes jeden z lídrov hostí sa v bráne nejak nemohol chytiť a tak sa stalo, že súper dosť výrazne odskočil. V ďalšom priebehu po zmene v bráne hostí, sa síce Poniky dostali do hry troma po sebe idúcimi gólmi, lenže súper už bližšie gólovo nepustil a náskok si až do konca zápasu postrážil.

Postreh zápasu: Bez brankára sa dá vyhrať jeden alebo dva zápasy - dlhodobo je to voda na mlyn súperom!

Kemada - Kefa 8:11 (4:5)
Góly: Róbert Čulok 5, Ľubomír Potančok 3 - Pavol Jurinec 3, Ivan Šúr 2, Milan Hrnčiar 2, Daniel Babjak 2, Pavol Kováč, Peter Štulrajter
Rozhodca: Ján Faško

V pokojnom zápase sa hral útočný futbal z oboch strán. Obrany boli dnes deravé u oboch rivalov. Duel lepšie začali domáci a v krátkom čase vyhrávali 2:0, súper znížil, ale Kemada znova odskočila na rozdiel dvoch gólov. Od tohto momentu hráči Kefy trocha zvýšili obrátky a šnúrou štyroch gólov po sebe otočili vývoj zápasu vo svoj prospech. Kemada v závere polčasu znížila na rozdiel gólu. Druhý polčas Kemada dvoma gólmi obrátila skóre. No miesto toho aby sa ukľudnila, začala robiť školácke chyby, ktoré súper potrestal a zaslúžene zvíťazil.

Postreh zápasu: Obe mužstva viac mysleli na útok ako obranu!