• V.B liga icon arrow

Výsledky 11. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 25. 2. 2018
Mladší dorast - Kefa 2:18 (0:5)
Góly: Ján Čief 2 - Milan Hrnčiar 6, Daniel Babjak 5, Miroslav Škarupa 2, Tibor Vojda 2, Peter Štulrajter, Pavol Gabaj, Ivan Šúr
Rozhodca: Jozef Adamek

Hra mačky s myšou. Prvý polčas Mladší Dorast ešte ako tak odolával svojmu súperovi. Druhý polčas bol už úplne odovzdaný svojmu rivalovi, ktorý si miestami robil čo chcel. Góly strieľal kedy chcel a niekedy to vyzeralo, že už ani nechcel. Najslabšie stretnutie čo sa týka hry Mladšieho Dorastu. Kefa v úspornom tempe s vysokým víťazstvom potvrdila pozíciu lídra súťaže.
Postreh zápasu: Odovzdaný súper a vysoká výhra.

Kemada - Team Mix 3:7 (1:2)
Góly:  Imrich Turan 2, Marian Golecký - Milan Patráš 4, Ján Matyo 2, Jozef Náčin,

Duel týchto mužstiev presne odzrkadľuje streleckú pohodu v tímoch. Kým Kemada sa veľmi strelecký trápi, súper priam s ľahkosťou využíva svoje príležitosti. Prvý polčas bol z pohľadu Kemady dosť nešťastný v tom, že súpera predčil o niekoľko gólových príležitosti aj tak polčas prehral 1:2 a to zápas dosť výrazne poznačilo. Druhý polčas bol už zo strany domácich viac menej o chybách, ktoré Team Mix tresta, s prehľadom si strážil vedenie a postupne ho navyšoval. Druhý polčas boli hostia lepší a inak v dobrom stretnutí zaslúžene zvíťazili.
Postreh zápasu: Na jednej strane strelecká pohotovosť, na druhej nemohúcnosť.