>>Partneri

Výsledky dohrávky 13. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 18. 3. 2018
Team Mix - Poniky 9:16 (6:6)
Góly: Ján Faško 3, Ján Matyo 2, Ján Meserschmidt 2, Marek Prostredný, Milan Patráš -  Ján Dvorovenko 5, Marian Klementis 4, Giovani Mozzati 2, Stanislav Smädo 2,  Walter Poliak 2, Roman Hríbik
Rozhodca: Vladimír Kosec

Stretnutie výbornej úrovni, ktoré patrilo k tomu najlepšiemu, čo sme mohli na palubovkách v tomto ročníku vidieť. Prvý polčas každý zo súperov chvíľku držal opraty vo svojich rukách, takže dramatické situácie sa striedali pred oboma bránami. Poniky na záver súťaže chytili víťaznú vlnu. V zápase znovu predvádzali výborný a dynamický futsal. Team Mix nechcel v ničom zaostať, takže sa bolo na čo pozerať. Polčas sa skončil remízou, ktorá pravdivo odzrkadľovala dianie v zápase. Druhý polčas Team Mix už nezopakoval výkon z prvého dejstva, naopak Poniky vystupňovali svoje úsilie a súpera dokonale rozobrali v zaslúžené víťazstvo.
Postreh zápasu: Rozhodol vyrovnaný výkon Poník počas celého zápasu.

Kemada - Kefa 2:4 (1:1)
Góly:  Róbert Čulok , Peter Bíreš - Miroslav Škarupa 2, Daniel Babjak, Peter Štulrajter
ŽK: Róbert Čulok

Kým prvý zápas sa niesol v ofenzívnom poňatí hry, tak tento duel bol opačnom štýle, čiže výbornej organizácii defenzívy. Mužstvá sa navzájom pozorne bránili, ani jeden tím neumožňoval prečíslenia. Viac menej sa súboj odohrával v strede ihriska s minimom šanci a ak aj nejaké prišli tak ich výborný brankári zneškodnili. Polčas sa skončil 1:1. Druhý polčas začal presne tam, kde skončil prvý. Dlho sa nič vážnejšie neudialo. Bolo jasné, že sa čaká na chyby súpera. Kemada ich v poslednej tretine zápasu vyprodukovala viac a za to tvrdo pykala. Kefa dvoma zlepenými gólmi strhla vedenie na svoju stranu a tým aj rozhodla nielen o víťazstve v zápase , ale aj víťazstvo v celej súťaži už v predposlednom kole.
Postreh zápasu: Rozhodla chvíľková nepozornosť domácich.

Zostava kola:
brankár: Martin Sokol (Kefa)
hráči: Ján Dvorovenko (Poniky), Ján Faško (Team Mix), Daniel Babjak (Kefa), Marian Klementis (Poniky)

19:00 hod., Kemada – voľno

Vyhlásenie výsledkov bude 24.3 2018 v RUDLOVKE od 20:30 hod., kde sú všetci účastníci srdečne pozvaní!