• V.B liga icon arrow

Kefa víťazom Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 25. 3. 2018
Mladší dorast - Poniky 5:14 (3:6)
Góly: Milan Longauer 2, Ladislav Uhliar, Ján Čief, Miloš Mišány - Marian Klementis 5, Dušan Kohút 4, Ján Dvorovenko 3, Roman Hríbik, Peter Magma
ŽK: Marian Klementis
Rozhodca: Vladimír Kosec

Zápas sa niesol vo vyrovnanom prvom polčase, aj keď výsledok naznačoval niečo iné. Domáci svoje príležitosti nevedeli zužitkovať a preto skočil polčas 3:6 v ich neprospech. Mladší Dorast bol na začiatku druhého dejstva ofenzívnejším mužstvom, v rýchlom slede znížil na rozdiel gólu. V týchto chvíľach hrali domáci výborne, pekné kombinácie ktoré prezentovali trvali žiaľ len desať minút druhého polčasu a potom znova ako by uťal. Poniky strelili dva rýchle góly, súper už prestal klásť odpor a do konca zápasu navyšovali skóre už iba oni.
Postreh zápasu: Víťazstvo Poník a náznaky zlepšenej hry súpera.

Team Mix - Kefa 3:3 (1:0)
Góly: Ján Matyö, Vladimír Kán, Milan Patráš - Miroslav Škarupa, Daniel Babjak, Ivan Šúr
ŽK: Ján Matyö (Team Mix)

Posledný zápas sezóny už nemohol nič zmeniť na tom, že víťaz súťaže bol už známy, sa hral celkom dobrý zápas, bolo vidieť že ide aj o prestíž. Team Mix chcel ukázať, že na svojho súpera má a naopak Kefa chcela potvrdiť, že titul je v oprávnených rukách. Prvý polčas bol aktívnejší Team Mix, druhý zasa Kefa, takže deľba bodov bola spravodlivou bodkou tohtoročnej súťaže ligy starých pánov.
Postreh zápasu: Vyrovnané stretnutie, remíza na správnom mieste.