Registrovať
>>Ligy
  • Extraliga icon arrow
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V. A liga icon arrow
  • V. B liga icon arrow
>>Reklama
>>Galéria
>>Partneri

Úradná správa č. 16 - 3.4.2018

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 3. 4. 2018
 
 
Prítomní: V. Kosec, R. Szászi, L. Neuschl, I. Sádovský, I. Širka, M. Hlaváček a L. Berec.
 

ÚS č. 16/I. - Novoregistrovaní hráči: Mário Jánoš (č.r. 1591, Stoka), Miroslav Debnár (č.r. 432, FK Plus), Michal Braučok (č.r. 631, Adrenalín), Matúš Nasica (č.r. 1595, Bezvetrie), Tomáš Csanyi (č.r. 1593, Pro Team), Róbert Mikovič (č.r. 1594, Pro Team), Michal Číž (č.r. 120, SKYY), Peter Madoš (č.r. 121, SKYY), Lukáš Dvorský (č.r. 1608, Pingorši), Timotej Briak (č.r. 1588, BuK), Dušan Sarvaš (č.r. 1580, Godzily), Andrej Kubiš (č.r. 1581, Kredenc), Patrik Kapusta (č.r. 1579, Kredenc), David Dos Santos Cardoso (č.r. 1582, FC Dan) , Miroslav Demčo (č.r. 1583, FC Dan),  Tomáš Ďubek (č.r. 1584, FK Zero). 

 

ÚS č. 16/II. - Prestupy hráčov:

Tomáš Bielik (č.r. 183, z TriPe do Arsenal FC),

Ján Lukačovič (č.r. 252, z Arsenal FC do FC Corgoň Pub Riečka),

Martin Mochnáč (č.r. 1675, z Hellius do IQ).

 

 

ÚS č. 16/III. - Prerokovaní hráči: Marek Juhász (Pro Team) ČK - 2 stretnutia podmienečne, Igor Dekanovský (Alcatraz) ČK - 2 stretnutia podmienečne.

 

ÚS č. 16/IV. - Neprerokovaný hráč: Marek Bobor (AC Tornádo) 3 ŽK, - uvedený hráč nesmie byť uvedený v Zápise o stretnutí. 

 

ÚS č. 16/V. - Pozývame vedúceho mužstva Arbitros na najbližše zasadnutie Výboru MÚMF k zaplateniu pokuty a zároveň je to posledný možný termín. 

 

ÚS č. 16/VI. - Predohrávka zápasu V. A ligy Strechy BB -. Arbitros sa bude konať 6.4.2018 o 21:00 hod. 

 

ÚS č. 16/VII. - Delegovanie rozhodcov na najbližšie kolá I. až V. líg:
I. liga: P. Dírer (piatok od 17:00 hod.), J. Faško (sobota od 8:00 hod.),
II. liga: J. Adamek (sobota od 12:00 hod.), L. Neuschl (sobota od 17:00 hod.),
III. liga: L. Neuschl (piatok od 18:00 hod.), P. Kosec (sobota od 9:00 hod.),
IV. liga: I. Sádovský (piatok od 18:00 hod.), M. Hlaváček (sobota od 9:00 hod.),
V. A liga: P. Kosec (sobota od 11:00 hod.), P. Mútňan (sobota od 13:00 hod.),
V. B liga: I. Sádovský (sobota od 11:00 hod.). 

 

 

Výbor MÚMF


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky