Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Pozvánka na turnaj v malom futbale do Zvolena

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 10. 6. 2018

Pozývame vás 3.ročník Turnaja v malom futbale o pohár MFK Zvolen, ktorý sa uskutoční v sobotu 14.júla 2018 od 8:00 na umelej tráve v areáli MFK Zvolen

 
Turnaj bude pripravený pre 16 mužstiev, ktoré budú rozlosované do štyroch základných skupín, kde sa stretnú systémom každý s každým a do ďalších bojov postúpia z každej skupiny po tri mužstvá. 
 
Hrať sa bude v medzinárodnom  formáte malého futbalu, čiže 5 hráčov  v poli a 1 brankár na dvoch ihriskách o rozmeroch 46x26 metrov s bránkami o rozmeroch 4x2 metre a s klasickou futbalovou loptou veľkosti č.5. Stretnutia sa odohrajú 1x 20minút pod taktovkou skúsených rozhodcov z domácej súťaže malého futbalu. 
 
Najlepšie mužstvá získajú športové trofeje a ocenení budú aj najlepší hráč, brankár a strelec turnaja. Víťaz turnaja získa navyše putovný pohár. 
 
K dispozícii bude pripravený bufet  a v cene štartovného bude pre desať hráčov zo súpisky každého mužstva guľáš a nápoj. 
 
Štartovné na mužstvo je 60 € a registrovať sa môžete do 7.júla 2018 do 18:00 na emailovej adrese poharmfkzvolen@gmail.com , cez správu na FB stránke turnaja alebo u organizátorov. 
 
Turnaj je organizovaní  s podporou MFK Zvolen.
 
Organizátori turnaja
Peter Kozárik (0907 220 311) a Juraj Plesník (0915 465 830 volať len do 13:00) 
 
Viac informácií nájdete na facebookovskej  stránke https://www.facebook.com/poharmfkzvolen/ v udalosti III. ročníka.
 
 
 

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky