Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Pozvánka na veľký turnaj v malom futbale do Handlovej

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 12. 6. 2018

V sobotu 21. júla sa v Handlovej stretnú futbalisti z rôznych častí okresu Prievidze, ktorých doplnia účastníci zo susedných regiónov. Bude sa hrať o Pohár MY Hornonitrianskych novín. 

Patrónmi Hancko a Šemrinec
 
Patrónmi turnaja budú ligoví futbalisti Igor Šemrinec z AS Trenčín a Dávid Hancko z MŠK Žilina. Obaja sú rodákmi z okresu Prievidza.
 
„Mám vzťah k nášmu regiónu a vždy keď môžem, rád podobné aktivity podporím,“ povedal brankár AS Trenčín, ktorý venuje dres s podpisom. Získa ho najlepší gólman turnaja.
 
Najlepší hráč získa dres Dávida Hancka, ktorý bol označený za jedného z najväčších talentov uplynulého ročníka Fortuna ligy.
 
 
Víťaz podujatia získa zájazd na vybraný futbalový zápas v Európe a novú sadu dresov

Víťazné mužstvo sa bude tešiť z nezabudnuteľného zájazdu na vybraný futbalový zápas v Európe. Ten venujú spoločnosti DOB BUS a CK FREIBUS. Okrem toho všetci hráči víťazného tímu získajú novučičké dresy od spoločnosti PROagility.

Chcem podporiť šport a hlavne futbal v našom regióne. Žiaľ, v dnešnej dobe sa športovaniu venuje čoraz menej ľudí a najmä v mládeži je stav alarmujúci. Som presvedčený, že organizovaním podobných eventov podporíme záujem mladej generácie o aktívny športový život,“ uviedol Marián Rybár z PROagility

 

Na turnaji plánujú organizátori zapojiť 32 tímov

„Záujem zo strany tímov nás veľmi potešil. Najskôr sme plánovali zaregistrovať dvadsať tímov, no nakoľko sa mužstvá stále hlásia a futbalový areál v Handlovej disponuje dvomi výborne pripravenými trávnatými plochami, po dohovore sme sa rozhodli rozšíriť turnaj na 32 účastníkov,“ povedala Ingrid Balažková, zástupkyňa organizátora.

 
Pre všetkých hráčov nebudú pripravené len hracie plochy, ale aj chutný guľáš a pivo.
 
„Verím, že sa všetci budú cítiť dobre, a že organizáciou prvého ročníka začneme úplne novú tradíciu,“ dodala Balážková z MY Hornonitrianskych novín.
 
Účastníci turnaja O Pohár MY Hornonitrianskych novín (aktualizované k 12.6.2018):
 
FC Alko-JN Club
 
Atletico Novejsa
 
TNF Mia San Mia
 
7edma Patrioti
 
FC Trezor
 
Gentleman Winners
 
Hyeny Kremnica
 
Slovan Team Priwitz
 
MY Team
 
MFK Handlová A
 
MFK Handlová B
 
Old Boys Gewis
 
Svet Oopp-Expres
 
Senegal
 
L-Trade Zvolen
 
Galacticos
 
Koma Banská Bystrica
 
BHB Elán Jacovce
 
 
 
 
 

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky