Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Dôležité informácie pred sezónou 2018/2019

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 19. 7. 2018
Začiatkom septembra sa na v Banskej Bystrici začne v poradí už 36. ročník súťaží v malom futbale.
 
 
Od úvodného ročníka v roku 1982 sa odohrali tisíce stretnutí, mestská únia časom menila svoju tvár i formu. Z asfaltových ihrísk prešla hra na umelé trávniky, zmenili sa pravidlá a po zlúčení malého futbalu so sálovým vznikol futsal, naša únia síce nezmenila názov, ale naše pravidlá sú len na pár výnimiek totožné s futsalovými. Naša únia patrí medzi najväčšie na Slovensku a každý rok nastupuje v zápasoch vyše 1 000 registrovaných hráčov. Pred novým ročníkom býva Konferencia mestskej únie malého futbalu (MÚMF). Tá najbližšia sa uskutoční v sobotu 18. augusta 2018 od 9:00 hod. na Tatranskej ulici v budove bývalej ZŠ. Výbor MÚMF na nej oboznámi vedúcich mužstiev o hospodárení únie a prípadných zmenách pravidiel. Súčasťou konferencie je aj voľba nového sedemčlenného výboru pre ročník 2018/2019.
 
Prihlasovacie termíny do nadchádzajúceho ročníka sú pondelky 20. augusta a 27. augusta 2018 na Partizánskej ceste 93 (budova SsFZ). Každá prihláška musí obsahovať minimálne desať hráčov starších ako 16 rokov. Predpokladaný termín začiatku novej sezóny je v piatok 7. a v sobotu 8. septembra 2018.
 
Rovnako ako pred každou sezónou bude aj školenie rozhodcov. Prípadní záujemcovia sa môžu prihlásiť na konferencii osobne alebo telefonicky u predsedu MÚMF (telefónne číslo nájdete v časti Kontakt). Rozhodovanie je finančne ohodnotené. 

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky