Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Tip na originálne dresy pre tvoje mužstvo

Autor: Bison.cz Vytvorený dňa 6. 8. 2018
 
(PR) Aj keď väčšina z nás má prázdniny spojené predovšetkým s dovolenkou, kúpaním a výlety, u tých, ktorí podľahli kúzlu okrúhleho lopty na zelenom trávniku je to inak. Začiatok novej sezóny je tu a jednou z dôležitých otázok je, v čom sa tento rok ich futbalový tím predstaví na ihrisku.
 
 
Futbal nie je pre manekýnky, ale na druhú stranu, prečo nevyužiť možnosti, ktoré ponúkajú moderné technológie sublimačnej tlače. Zaujímavé, neobvyklé designy, ozdobené farebnými prechodmi a často aj s využitím reflexných Fluo farieb, zvýrazní osobitosť každého tímu.
 
 
Futbal je predovšetkým zábava. Aby sa bavili nielen diváci, ale aj hráči na futbalovom ihrisku, je nutné im k tomu vytvoriť podmienky. Keď sa potíte v dresoch z nekvalitného materiálu, máte k pohode veľmi ďaleko.
 
 
Pritom k zmene stačí málo. Miesto objednávky uniformných dresov od univerzálnych predajcov a športových obchodov je dobré sa poobzerať priamo po výrobcovi, ktorý garantuje nielen kvalitu materiálu, ale aj pohodlné strihy a kvalitné prevedenie.
 
 
To všetko nájdete práve u Bison Sportswear.
 
 
Ako český výrobca naše dresy vyrábame výhradne v ČR a dôsledne dbáme na kvalitu, čo nás odlišuje od masovej produkcie. Používame materiály od českých dodávateľov, u ktorých sme schopní garantovať maximálnu kvalitu a hygienickú nezávadnosť.
 
Nahliadnite do výrobných priestorov Bison Sportswear, s.r.o. .:
 
   
 
Ak chcete byť na novú sezónu tiež pripravení včas, poizrite na výber predpripravených futbalových designov od našich skúsených grafikov, alebo si sami navrhnite dizajn svojich dresov v našom intuitívnom konfigurátore futbalových dresov.
 
 
Alebo nás jednoducho kontaktujte, príprava grafického návrhu našimi profesionálnymi grafiky je u nás ZADARMO!
 
 
Všetko potrebné nájdete na našom webe na stránke futbal.

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky