Registrovať
>>Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow
>>Reklama
>>Galéria
>>Partneri

Oznam MÚMF, s. r. 2010/2011, č. 8

Autor: admin Vytvorený dňa 4. 1. 2011

Oznam Mestskej únie malého futbalu v Banskej Bystrici č.8 z dňa 27. septembra 2010. Prítomní: V. Kosec, R. Szászi, L. Neuschl, Ľ. Dobis, I. Sádovský, L. Berec a M. Hlaváček.



1./VIII Novoregistrovaní hráči: Ján Abrahám (Mladosť, č.r. 4027), Milan Svitek (1.FC Neusohl, č.r. 4033), Roman Venger (FC Adrenalín, č.r. 1852), Lukáš Nádaský (Kleso Sl. Ľupča, č.r. 5836), Ivan Mišáni (Arias, č.r. 3050), Martin Pajerský (Atak, č.r. 3029)

2./VIII Prerokovaní hráči: Michal Tonhajzer (Maxo) ČK – 3 stretnutia podmienečne, Michal Spodniak (VB Mako Café) ČK – 2 stretnutia podmienečne, Lukáš Bača (Flaty) ČK – 2 stretnutia nepodmienečne, Miroslav Cesnak (BB Aqex) ČK – 2 stretnutia podmienečne,

3./VIII Neprerokovaní hráči: Michal Klimáček (Hronsek Stars) ČK, Tomáš Maľa (OFK Kredenc) ČK – uvedení hráči majú zastavenú činnosť až do prerokovania priestupku a nesmú byť uvedení ani na súpiskách svojich mužstiev.

4./VIII Výbor MÚMF pozýva na najbližšie zasadnutie vedúcich mužstiev Godzily a Royal 94 (nenastúpenie na stretnutia 4. kola I. ligy) a vedúceho mužstva GEMO (III. liga) k zaplateniu pokút a prerokovania priestupku.

5./VIII Výbor MÚMF po vzájomnej dohode mužstiev prekladá stretnutia 5. kola IV. D ligy Pizza láska – Priechod na 9:00 hod. a Ten Expres – Modrá partička na 12:00 hod.

6./VIII Mužstvo Loptoši zaplatilo pokutu 16,6 EUR za nenastúpenie na stretnutie 3. kola.

7./VIII Výbor MÚMF vyzýva mužstvá extraligy (Celtic Sásová, Royal BK a Erland Úsvit ´87) k zaplateniu doplatku (30 EUR).

8./VIII Delegovanie rozhodcov na víkendové stretnutia líg MÚMF – extraliga: V. Kosec (piatok od 18:00), I. liga: P. Dírer (piatok od 17:00), P. Dírer (sobota od 8:00), II. liga: A. Gluch (sobota od 12:00), J. Faško (sobota od 16:00), III. liga: I. Sádovský (sobota od 8:00), P. Dírer (sobota od 14:00),IV.A liga: P. Maďar (sobota od 10:00), M. Hlaváček (sobota od 11:00), R. Zima (sobota od 15:00), IV.B liga: R. Zima (sobota od 16:00), A. Gluch (sobota od 18:00), IV.C liga: I. Sádovský (piatok od 18:00), P. Maďar (sobota od 8:00), IV.D liga: M. Kaštiel (sobota od 9:00), K. Ambróš (sobota od 12:00).

Výbor MÚMF


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky