• V.B liga icon arrow

Výsledky 2. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 9. 12. 2018
Kefa - Team Mix 4:5 (2:1)
Góly: Daniel Balon 2, Miroslav Škařupa, Peter Štulrajter - Daniel Prostredný 2, Marek Prostredný, Ján Faško, Ján Messerschmidt
ŽK: Pavol Gabaj

Rozhodca: Jozef Adamek

Výborné stretnutie, o ktoré sa postarali obaja aktéri. Tento duel mal proste všetko, nasadenie, emócie, herné zvraty, individuálne technické schopnosti. Od začiatku do konca to bol vyrovnaný zápas, lepšie začali hostia, ktorí sa ujali vedenia. Domáci dokázali vyrovnať a do polčasu pridali ešte jeden gól. Druhý polčas Team Mix prevzal iniciatívu a troma gólmi po sebe sa ujal vedenia na 4:2. Domáci si vzali  time-out . Po oddychovom čase začali hrať power play a v krátkom čase dokázali vyrovnať na 4:4. V hektickom závere strhli hostia víťazstvo na svoju stranu.

Postreh zápasu: Remíza by tomuto zápasu pristala viac.

Kemada - Mladší Dorast 13:4 (5:1)
Góly:  Róbert Čulok 6, Ľubomír Potančok 5, Marian Golecky, Martin Dušička - Pavol Vetrák 3, Ján Čief
ŽK: Ján Bednár, Štefan Klinec
ČK: Štefan Klinec po druhej ŽK
Rozhodca : Ján Faško

V stretnutí víťazov prvého kola po opatrnejšom začiatku sa chopil iniciatívy  Mladší Dorast a snažil sa byť dominantným mužstvom na palubovke, čo sa mu aj z väčšej časti darilo. Domáci čakali na príležitosti v dobrom obrannom bloku, cez ktorý sa hostia veľmi ťažko presadzovali. Kemada dnes prevýšila svojho súpera hlavne po rýchlostnej a pohotovej stránke. Veľa chýb, ktoré hostia urobili Kemada tvrdo trestala a naopak, hostia svoje šance nevedeli premeniť, čo bola voda na domáci mlyn.

Postreh zápasu: Rozhodlo pohotové zakončenie domácich.
Hráč Štefan Klinec po zaplatení  poplatku môže nastúpiť.