• V.B liga icon arrow

Výsledky 4. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 27. 12. 2018
Mladší Dorast - Poniky 4:7 (4:2)
Góly: Marek Holmík 2, Ján Čief, Miroslav Trizna - Roman Hríbik 2, Dušan Kohút 2, Stanislav Smado, Walter Poliak, Jaroslav Vetrák
Rozhodca: Ivan Majer

Poniky, ktoré ešte nezískali ani bod začali tento zápas trocha rozpačito, čo Mladší Dorast náležite využil. Polčas vyhrali 4:2, nebyť veľkej nervozity, mohli domáci pridať ešte niekoľko gólov. Domácim v tomto stretnutí hlavne v druhom polčase chýbal pohyb, čím kombinácie viazli, takže bolo len otázkou času, kedy sa hostia chytia. Tí sa v druhom polčase sa upokojili a herne začali na palubovke dominovať, čo aj náležite gólovo vyjadrili a zaslúžene zvíťazili.

Postreh zápasu: Väčšie nasedenie hostí slávilo úspech.

Kemada - Team Mix 5:10 (3:3)
Góly:  Martin Dušička 4, Marian Golecký - Marek Prostredný 4, Ján Matyö 2, Vladimír Kán 2, Ján Messerschmidt, Ján Faško

Zápas pripomínal skôr šachy ako futsal. Hostia raketovým nástupom sa ujali vedenia 2:0. Domáci súperovi nechceli v ničom zaostávať, rýchlymi kombináciami dokázali v krátkom čase otočiť skóre vo svoj prospech na 3:2. Hostia do polčasu dokázali utešenou strelou vyrovnať. Druhý polčas pokračoval v obratoch,  Team Mix sa ujal hneď vedenia. Domáci odpovedali dvoma gólmi a znova strhli vedenie na svoju stranu.  Hostia predovšetkým ťažili zo streleckej pohotovosti najlepšieho hráča v tomto dueli, ktorý vždy v správnu chvíľu reagoval na daný stav duelu. Počas celého duelu mali domáci hernú prevahu, ktorú sa im ale nepodarilo podporiť gólmi, čo hostia dokonale využili a nakoniec aj výrazne a zaslúžene zvíťazili.

Postreh zápasu: Pohotovosť, efektívnosť a jednoduchosť hostí.