• V.B liga icon arrow

Výsledky 6. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 14. 1. 2019
Mladší Dorast - Kefa 7:5 (5:3)
Góly: Miroslav Trizna 4, Marek Holmík 2, Miloš Mišány -  Pavol Joščák 2, Daniel Kiedžuch, Milan Hrnčiar, Daniel Babjak
ČK: Milan Hrnčiar (Kefa)
Rozhodca: Vladimír Kosec

Mladší Dorast to v tejto sezóne na Kefu vie. Kefa začala stretnutie bez nejakej väčšej  aktivity,  čo domáci využili a dvoma gólmi sa ujali vedenia. Až po tomto varovaní od domácich sa prebudila aj Kefa a zvýšenou aktivitou zaslúžene vyrovnala. V tomto čase to vyzeralo, že hostia preberajú iniciatívu, lenže chyby, ktoré vyprodukovali počas celého duelu ich zrážali do kolien. Mladší Dorast umnou taktikou si strážil náskok a vždy keď Kefa znížila na rozdiel gólu, obratom zareagoval a náskok zvýšil. Hostia v závere siahli po powerplay , ale tá im nevyšlo, naopak prišli o hráča, ktorý musel faulovať vo vyloženej gólovej šanci. Nakoniec si domáci víťazstvo zaslúžili a ustrážili.
Postreh zápasu: Zápas sa začína od prvej minúty a nie od 10 minúty.

Kemada  - Poniky 9:3 (3:1)
Góly: Jozef Náčin 3, Róbert Čulok 2, Ľubomír Potančok 2, Marián Golecký, Martin Dušička - Walter Poliak, Igor Kolenička, Ján Dvorovenko

Obe mužstvá sa po počiatočnom oťukávaní snažili o útočný futsal a tak bolo nad mieru jasné, že dnes bude sláviť úspech to mužstvo, ktoré pri útočení urobí menej chýb. Kemada sa ujala vedenia 1:0, ktorá dosť dlho svietila na ukazovateli skóre. Poniky po desiatich minútach zaslúžene vyrovnali. Zápas, ktorý sa musel páčiť, útoky sa striedali na oboch stranách, až nato, že domáci góly strieľali a hostia nie. Polčas skončil 3:1 pre Kemadu. V druhom polčase bol zlomovým momentom gól Kemady na 5:2. Od tohoto momentu už domáci ovládli palubovku. Pre Poniky duel skončil, čo sa týka skóre dosť kruto, aj taký vie byť futsal.
Postreh zápasu: Domáci boli v tomto stretnutí efektívni.