Registrovať
>>Ligy
  • Extraliga icon arrow
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V. A liga icon arrow
  • V. B liga icon arrow
>>Reklama
>>Galéria
>>Partneri

Oznam MÚMF, s. r. 2010/2011, č. 9

Autor: admin Vytvorený dňa 4. 1. 2011

Oznam Mestskej únie malého futbalu v Banskej Bystrici č.9 z dňa 4. Októbra 2010. Prítomní: V. Kosec, R. Szászi, L. Neuschl, Ľ. Dobis, I. Sádovský, L. Berec a M. Hlaváček.



1./IX Novoregistrovaní hráči: Patrik Solivajs (Alcatraz, č.r. 1998), Ján Štubnian (Schalke, č.r. 3675), Dávid Veky (FD Mančaft, č.r. 3565), Martin Janík (Trend, č.r. 3800), Matej Pánik (Trend, č.r. 2033), Matej Rýs (Kelti, č.r. 1509).

2./IX Prerokovaní hráči: Peter Rončák (AC Tornádo) ČK – 1 stretnutie nepodmienečne, Michal Ligáč (Atak) ČK – 3 stretnutie nepodmienečne, Marian Môcik (Androméda) ČK – 2 stretnutia podmienečne, Maroš Sobotník (ANK Pegi) ČK – 2 stretnutia nepodmienečne, Milan Snopko (Mladosť) 3 ŽK – 1 stretnutie nepodmienečne, Matej Heško (Betonári) ČK - 2 stretnutia podmienečne.

3./IX Neprerokovaní hráči z minulého týždňa: T. Maľa a M. Klimáček.

4./IX Zmena trestu: Lukáš Bača (Flaty) zmena trestu na 2 stretnutia podmienečne.

5./IX Mužstvo Gemo (III. liga) zaplatilo pokutu za zakopnutú a nenájdenú loptu.

6./IX Mužsto Godzily (I. liga) zaplatilo pokutu za nenastúpenie na stretnutie (16,60 EUR).

7./IX Pozývame vedúceho mužstva Arzén (IV.D liga) na najbližšie zasadnutie výboru (pondelok 11. októbra) k zaplateniu pokuty (16,60 EUR) za nenastúpenie na stretnutie.

8./IX Pozývame vedúceho mužstva Royal 94 (I. liga) na najbližšie zasadnutie výboru (pondelok 11. októbra) k zaplateniu pokuty (16,60 EUR) za nenastúpenie na stretnutie pod hrozbou vylúčenia zo súťaže.

9./IX Delegovanie rozhodcov na víkendové stretnutia – extraliga: V. Kosec (piatok od 18:00), I. liga: P. Kosec (sobota od 12:00), I. Sadovský (sobota od 14:00), II. liga: P. Plavec (piatok od 17:00), P. Kosec (sobota od 8:00), III. liga: J. Faško (sobota od 8:00), P. Dírer (sobota od 11:00), IV. ligy: P. Dírer (piatok od 18:00), R. Zima (sobota od 8:00), M. Hlaváček (sobota od 10:00), V. Kosec (sobota od 13:00), K. Ambróš (sobota od 16:00), P. Maďar (sobota od 19:00 hod.), IV.D liga: V. Kosec (sobota od 9:00), J. Faško (sobota od 12:00).

Výbor MÚMF


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky