• V.B liga icon arrow

Výsledky 7. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 20. 1. 2019
Kefa - Team Mix 5:11 (3:3)
Góly: Pavol Joščák 2, Daniel Kiedžuch, Peter Štulrajter, Ivan Šúr  - Marek Prostredný 3, Milan Patráš 3, Michal Maďar 2, Vladimír Kán, Ján Faško, Daniel Prostredný
Rozhodca: Vladimír Kosec

Líder potvrdil svoju pozíciu a jasne zdolal mužstvo Kefy. Prvý polčas bol úplne vyrovnaný, o čom nakoniec hovorí aj polčasový rezultát. Kefa bola v prvom polčase miestami dominantnejšia. Bohužiaľ niektoré sľubné akcie nedokázala úspešne zakončiť, preto zákonite musel prísť trest. Hostia v druhom polčase jasne ovládli hru a čo je dôležitejšie, strieľali aj góly. Domácim sa už nepodarilo dostať do zápasu, aj keď snahu im uprieť nemožno. Team Mix si víťazstvo bez väčších problémov ustrážil a zaslúžene zvíťazil.
Postreh zápasu: Rozhodol druhý polčas.

Kemada - Mladší Dorast 7:4 (3:1)
Góly: Róbert Čulok 2, Martin Sirági 2, Ľubomír Potančok, Jozef Náčin, Martin Dušička - Miloš Mišány 2, Ján Bednár, Miroslav Trizna

V priateľskom hranom stretnutí z oboch strán lepšie začala Kemada ktorá sa ujala vedenia 2:0. Hostia v tomto stretnutí sa snažili pozorne brániť a využiť všetky príležitosti, ktoré im umožnili hráči Kemady. Mladší Dorast znížil na 1:2. V prvom polčase padol ešte jeden gól a dali ho domáci, čo ich až príliš uspokojilo. V druhom polčase hostia vysunuli svoje napádanie trocha vyššie a vyplatilo sa. V krátkom čase dokázali vyrovnať a zápas bol znovu otvorený. Veľmi dôležitý bol gól na 4:3, ktorý otupil ostrie hostí. Domáci sa ukľudnili a znova začali hrať tak ako v prvom polčase a stretnutie doviedli do víťazného konca.
Postreh zápasu: Rozhodlo to že domáci po vyrovnaní nepustili hostí do vedenia.