• V.B liga icon arrow

Výsledky 8. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 27. 1. 2019

Poniky - Team Mix 5:5 (2:3)
Góly: Dušan Kohút 3, Walter Poliak, Ján Dvorovenko - Ján Faško 3, Milan Patráš, Ján Matyo
Rozhodca: Vladimír Kosec

V zápase v ktorom Poniky boli počas celého duelu jasne lepším mužstvom, si nevedeli poradiť s výborne chytajúcim brankárom hostí, ktorý hlavne prvý polčas držal Team Mix nad vodou. Šance, ktoré si Poniky v prvom dejstve vytvorili volali po jasnom vedení v zápase. Bohužiaľ hostia boli v tomto dueli veľmi efektívni aj s minima príležitosti prvý polčas vyhrali 3:2. Druhý polčas ako keby kopíroval ten prvý. Domáci dobre kombinovali, lež hostia udreli vždy v pravú chvíľu. Keď sa zdalo že domáci predsa len môžu v tomto dueli uspieť, hostia v závere nielen že vyrovnali, ale posledné slovo mohlo patriť im, totiž to obrovskú šancu zahodili.
Postreh zápasu: Nakoniec remízou môžu byť obaja súperi spokojní.

Kemada - Kefa 3:7 (2:3)
Góly: Jozef Náčin 2, Ľubomír Potančok - Daniel Kiedžuch 4, Milan Hrnčiar 2, Peter Štulrajter

Vyzerá to tak, že Kemada má z Kefy blok. Zápas ktorý jasne diktovali nielen že nedokázali zvíťaziť, ale prehrali rozdielom triedy. V prvom polčase Kemada v prvých desiatich minútach nepustila pred svoju bránu, aj tak inkasovala ako prvá. Kemada sa ešte dokázala z tohto úderu otriasť a otočila na 2:1 vo svoj prospech. To však bolo z jej strany všetko. Hostia svojou dobre zvolenou taktikou dokázala aj druhy krát uspieť v tomto ročníku nad Kemadou. Nakoniec za pohotové zakončenia svojich príležitosti si víťazstvo zaslúžila.
Postreh zápasu: Dobre zvolená hra Kefy.