• V.B liga icon arrow

Výsledky 10. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 10. 2. 2019
Mladší Dorast - Team Mix 5:10 (2:4)
Góly: Miroslav Trizna, Ján Čief, Miloš Mišány, Branislav Vítek, Marek Holmík - Roman Čipčala 3, Ján Messerschmidt 3, Milan Patráš, Michal Maďar, Ján Matyo, Ján Faško
ŽK: Ján Faško (Team Mix)
Rozhodca: Vladimír Kosec

Na začiatku zápasu sa z penalty presadil líder súťaže a ujal sa vedenia 1:0. Po desiatich minútach zvýšil náskok na 2:0. Chvíľu na to sa dočkal aj súper a znížil na 1:2 z jeho pohľadu. Team Mix znova navýšil svoj náskok na rozdiel dvoch gólov. Mladší Dorast odpovedal na 2:3, ale súper do polčasu ešte raz menil skóre a prvý polčas skončil 2:4. Chlieb sa lámal hneď v úvode druhého polčasu, Mladší Dorast nevyužil tutovku a v zapätí z protiútoku inkasoval, čo bolo rozhodujúce. Líder si náskok nielen že udržal, ale ho aj postupne navýšil a zaslúžene zvíťazil.
Postreh zápasu: Prekvapenie sa nekonalo.

Kefa - Poniky 9:3 (3:2)
Góly: Daniel Kiedžuch 3, Daniel Babjak 2, Milan Hrnčiar 2, Pavol Gabaj, Pavol Joščák - Dušan Kohút 2, Stanislav Smado

V stretnutí medzi Kefou a Ponikami bolo od začiatku jasné, podľa toho v akom zložení sa mužstva zišli, kto bude držať opraty zápasu. Aj keď prvý gól strelili Poniky, Kefa diktovala tempo hry počas celého duelu, bolo len otázkou času kedy súpera rozoberie a zlomí. Poniky v oklieštenej zostave polčas dokázali vzdorovať, kým stačili so silami a prehrali ho len o gól. Druhý polčas však už nedokázali čeliť súperovým nájazdom a skóre utešene narastalo v prospech Kefy a zastavilo sa až na 9:3. Kefa si víťazstvo dobrou hrou v druhom polčase zaslúžila. Ku cti Poník slúži, že bojovali až do konca zápasu, aj keď sily im rapídne ubúdali.
Postreh zápasu: Jednoznačné víťazstvo úradujúceho majstra.