• V.B liga icon arrow

Výsledky 13. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 4. 3. 2019
Poniky - Team Mix 6:14 (2:5)
Góly: Dušan Kohút 4, Jaroslav Vetrák, Ján Dvorovenko - Marek Prostredný 6, Milan Patráš 4, Roman Čipčala 3, Michal Maďar
ŽK: Marian Klementis
Rozhodca: Vladimír Kosec

Team Mix v dnešnom dueli mohol potvrdiť a spečatiť majstrovský titul, čo sa nakoniec aj stalo. Po celý zápas hral uvoľnene bol, bol jednoznačne dominujúcim tímom na palubovke, čo potvrdil vysokým víťazstvom. Poniky s výnimkou prvých desiatich minút, keď dokonca viedli sa nezmohli na väčší odpor. Nový majster si z chuti zahral a jednoznačným víťazstvom si v predstihu zabezpečil titul.
Postreh zápasu: Majster na pravom mieste.

Kemada - Kefa 2:6 (1:4)
Góly: Marian Golecký, Martin Dušička - Peter Štulrajter 3, Daniel Kiedžuch, Milan Hrnčiar, Pavol Joščák
ŽK: Jozef  Adamek

Blok Kemady pokračoval aj v poslednom dueli s týmto súperom. Kefa svojou hrou predčila domácich vo všetkých ukazovateľoch zápasu. Kemada prvých desať minút na palubovke vôbec neexistovala a súper si z nej urobil trhací kalendár. Zápas začala hrať až od stavu 0:4, čo bolo už praktický po dueli, pretože Kefa umnou hrou si súpera nepustila na telo. Tento tím Kemade celú sezónu nevyhovoval, čo sa aj potvrdilo v dnešnom dueli.
Postreh zápasu: Nič nové na svete.