Registrovať
>>Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow
>>Reklama
>>Galéria
>>Partneri

Oznam MÚMF, s. r. 2010/2011, č. 10

Autor: admin Vytvorený dňa 4. 1. 2011

Oznam Mestskej únie malého futbalu v Banskej Bystrici č.10 z dňa 11. októbra 2010. Prítomní: V. Kosec, R. Szászi, L. Neuschl, Ľ. Dobis, I. Sádovský, L. Berec a M. Hlaváček.



1./X Novoregistrovaní hráči: Michal Hronský (Tigers United, č.r. 4042), Milan Olej (1.FC Neusohl, č.r. 4041), Matúš Štulajter (FC WC, č.r. 5561), Bohumil Paták (MIBA Capanegra, č.r. 4028).

2./X Prerokovaní hráči: Marián Žabka (Hradec 07) ČK – 2 stretnutia nepodmienečne, Tomáš Ondrejka (Exel) 3 ŽK – 1 stretnutie nepodmienečne, Marek Švéda (Unios) ČK – 2 stretnutia podmienečne, Ľubo Rybár (AC Tornádo) 3 ŽK – 1 stretnutie nepodmienečne, Juraj Kosák(Vikings BB) ČK – 2 stretnutia podmienečne, Tomáš Cziczey (AC Beercelona) ČK – 2 stretnutia podmienečne.

3./X Mužstvo Loptoši zaplatilo pokutu za druhé nenastúpenie na stretnutie (33,3 EUR).

4./X Mužstvo Arzén zaplatilo pokutu za nenastúpenie na stretnutie (16,6 EUR).

5./X Mužstvo Royal 94 zaplatilo pokutu za nenastúpenie na stretnutie (16,6 EUR).

6./X Pozývame vedúceho mužstva AC Chaos na najbližšie zasadnutie Výboru MÚMF (pondelok 18. októbra 2010 o 17:15 hod.) k zaplateniu pokuty za nenastúpenie na stretnutie.

7./X Výbor MÚMF oznamuje, že Zimný pohár sa predbežne uskutoční v mesiacoch január/február 2011 – ihrisko sa upresní dodatočne – za úšasti dvanástich mužstiev – extraliga až III. liga po prvé dve mužstvá a štyria jesenní víťazi IV. líg. O poradí v konečných jesenných tabuľkách rozhoduje (v poradí) počet bodov, vzájomný zápas, nižší počet inkasovaných gólov, rozdiel v skóre, žreb.

8./X Delegovanie rozhodcov na víkendové stretnutia – extraliga: V. Kosec / I. Sádovský (piatok od 18:00),I. liga: P. Plavec (piatok od 17:00), P. Dírer (sobota od 8:00), II. liga: V. Kosec (sobota od 12:00), I. Sádovský (sobota od 17:00), III. liga: P. Kosec (sobota od 8:00), A. Gluch (sobota od 13:00), IV. ligy: M. Hlaváček (piatok od 18:00), M. Hlaváček (sobota od 8:00), J. Faško (sobota od 11:00), R. Zima (sobota od 13:00), M. Kaštiel (sobota od 18:00), IV.D liga: R. Weiss (sobota od 9:00), I. Sádovský (sobota od 12:00).

Výbor MÚMF


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky