• V.B liga icon arrow

Výsledky 14. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 10. 3. 2019
Mladší Dorast - Team Mix 6:12 (2:6)
Góly: Ján Bednár 3,Marek Holmík 2, Miroslav Trizna - Ján Matyo 4, Vladimír Kán 3, Ján Messerschmidt 2, Ján Faško 2, Roman Čipčala
Rozhodca: Vladimír Kosec

Obe mužstva začali stretnutie vo vlažnom tempe, ktoré pokračovalo celý prvý polčas. Team Mix potvrdil svoje dominantné miesto na čele súťaže a s prehľadom si poradili s mužstvom z opačného póla tabuľky. Druhý polčas v ničom nevybočil od toho prvého a tak zápas skončil presvedčivým víťazstvom nového majstra.
Postreh zápasu: Víťazstvo Team Mixu bez väčších problémov.

Kefa - Poniky 6:10 (3:3)
Góly: Peter Štulrajter 3, Tibor Vojda 3 - Ján Dvorovenko 7, Jaroslav Králik, Róbert Fúdor, Dušan Kohút

Zaujímavý duel medzi Kefou a Ponikami, ktorý mal vyrovnaný priebeh skoro až do konca zápasu. Poniky až na jednu výnimku stále viedli. Kefa dokázala vždy vyrovnať. Až desať minút pred koncom dokázali Poniky súperovi odskočiť na rozdiel dvoch gólov, čo už Kefa nedokázala zmazať. Týmto víťazstvom sa Poniky priblížili k bronzovej priečky. Totiž to až v záverečnom kole zvíťazia s Mladším Dorastom skončia tretí.
Postreh zápasu: Vyrovnaný duel až v závere Poniky strhli víťazstvo.

Zostava kola:
brankár: Pavol Jelenčík (Mladší Dorast)
hráči? Ján Dvorovenko (Poniky), Ján Matyo (Team Mix), Vladimír Kán (Team Mix), Peter Štulrajter (Kefa)

Kefa-voľno

Po skončení súťaže bude 16.3.2019 vyhlásenie výsledkov ocenenie mužstiev, osobnosti súťaže a malé občerstvenie  v reštaurácii Bistro u Katky od 20:30 hod., na ktoré ste všetci účastníci 40+ srdečne pozvaní!