VÝSLEDKY, ŠTATISTIKY a VYLOSOVANIE 2. LIGY nájdete v sekcii: Aktuality/Oznamy, resp. medzi článkami.
    Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Pozvánka na medzištátny zápas Slovensko vs. Egypt

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 4. 4. 2019
V stredu 10. apríla bude v športovej hale Dukla na Štiavničkách futsalový sviatok. Slovenskí futsalisti si zmerajú sily s Egyptom, ktorý sa dostal v posledných Majstrovstávch sveta vo futsale do štvrťfinále, kde ich zastavili neskorší majstri sveta - Argentínčania. Slovensko je v rebríčku štátov vo svete aktuálne na 28. mieste a Egypt na 20. mieste. Miernym favoritom budú Egypťania. Srdečne vás pozývame na tento futsalový zápas! V prestávke bude súťaž o hodnotné vecné ceny.
 
Súčasťou realizačného tímu je aj tréner Lion car MIBA Banská Bystrica Martin Majling, ktorý dostal pozvánku do seniorskej reprezentácie ako asistent trénera. 
 
"Pozvánka od hlavného trénera reprezentácie Berkyho ma milo prekvapila a potešila. Síce moje miesto vidím na reprezentačnej úrovni stále v juniorskom futsale, takáto príležitosť sa neodmieta a teším sa na sústredenie spojené s dvojzápasom s Egyptom na domácej pôde na Štiavničkách a v Leviciach. Určite nadobudnem opäť ďalšie skúsenosti, ktoré budem môcť ďalej zúročiť na klubovej úrovni. Verím, že na zápas príde pozrieť slušná divácka návšteva a záujem o futsal v Banskej Bystrici bude rásť," povedal Martin Majling.
 
 
 
 

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky