Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Oznam MÚMF, s. r. 2010/2011, č. 11

Autor: admin Vytvorený dňa 4. 1. 2011

Oznam Mestskej únie malého futbalu v Banskej Bystrici č.11 z dňa 18. októbra 2010. Prítomní: V. Kosec, R. Szászi, L. Neuschl, Ľ. Dobis, L. Berec a M. Hlaváček.

 



1./XI Novoregistrovaní hráči: Jakub Zaťka (Loptoši, č.r. 4039), Ivan Sákal (Lopoši, č.r. 4038), Juraj Košťál (Loptoši, č.r. 4040).

2./XI Prerokovaní hráči: Jozef Kanoš (Van to Tree) ČK – 2 stretnutia podmienečne, Marek Kontra (OFK Kredenc) ČK – 2 stretnutia podmienečne, Dušan Vidiečan (AC Beercelona) ČK – 4 stretnutia nepodmienečne, Ján Medveď (Lazio) ČK – 2 stretnutia podmienečne,Marek Miartuš (Simaček) ČK – 1 stretnutie nepodmienečne, Michal Sulovec(Flaty) ČK - 2 stretnutia podmienečne, Daniel Prostredný (Alice-Fortka) ČK – 4 stretnutia nepodmienečne, Miroslav Pavúk (Arsenal) ČK – 2 stretnutia podmienečne, Martin Strečok (Pizza láska) 3 ŽK – 1 stretnutie nepodmienečne, Michal Líner (BB Aqex) ČK – 1 stretnutie nepodmienečne, Pravoľub Lámoš (Sosaurus) ČK – 2 stretnutia podmienečne.

3./XI Výbor MÚMF po dohode mužstiev prekladá stretnutie 11. kola IV.D ligy (13. november 2010) Nulová šanca – AC Hradec z 9:00 na 15:00 hod.

4./XI Výbor MÚMF po dohode mužstievprekladá stretnutie 8. kola I. ligy (23. október 2010) Alien - MIBA Capanegra z 20:00 na 18:00 hod.

5./XI Výbor MÚMF po dohode mužstiev prekladá stretnutie 8. kola I. ligy Iveco - Lazio na 29. októbra 2010 o 20:00 hod.

6./XI Pozývame vedúcich mužstiev AC Chaos (II. liga) a Načo názov (IV.D liga) na najbližšie zasadnutie Výboru MÚMF (pondelok 25. októbra 2010 o 17:15 hod.) z dôvodu zaplatenia pokuty á 16,6 EUR.

7./XI Delegovanie rozhodcov na víkendové stretnutia líg MÚMF – extraliga: V. Kosec (piatok od 18:00),I. liga: P. Dírer (sobota od 12:00), A. Gluch (sobota od 18:00), II. liga: P. Dírer (piatok od 17:00), P. Kosec (sobota od 8:00), III. liga: V. Kosec (sobota od 8:00), P. Plavec (sobota od 12:00), IV. ligy: I. Sádovský (piatok od 18:00), I. Sádovský (sobota od 8:00), R. Weiss (sobota od 12:00), M. Hlaváček (sobota od 15:00), R. Zima (sobota od 19:00), IV. D liga: J. Faško (sobota od 9:00), K. Ambróš (sobota od 12:00).

Výbor MÚMF


Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky