VÝSLEDKY, ŠTATISTIKY a VYLOSOVANIE 2. LIGY nájdete v sekcii: Aktuality/Oznamy, resp. medzi článkami.
    Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

Úradná správa č. 16 - 8.4.2019

Autor: Ivan Širka Vytvorený dňa 8. 4. 2019
 
 
Prítomní: V. Kosec, R. Szászi, I. Sádovský, L. Neuschl, I. Širka a L. Berec.
 
 
ÚS č. 16/I. - Novoregistrovaní hráči: Peter Fazekaš (č.r. 250, Arsenal FC), Martin Hrudkay (č.r. 1297, Nulová šanca), Nikolas Pollák (č.r. 1296, Nulová šanca), Ján Král (č.r. 1689, Partizán BB), Andrej Dula (č.r. 1687, Partizán BB), Jozef Lašák (č.r. 1690, Partizán BB), Vladimír Daxner (č.r. 599, Enzo), Robert Dočkal (č.r. 1824, Godzily), Milan Staník (č.r. 1870, Zlepenec), Dušan Farbula (č.r. 1152, Zlepenec), Robert Sedláček (č.r. 1631, Viking Stavanger).
 
 
ÚS č. 16/II. - Prerokovaní hráči: Lukáš Winter (FC Fončorda) 3 ŽK - 1 stretnutie nepodmienečne, Branislav Halupka (FC Corgoň Pub Riečka) 3 ŽK - 1 stretnutie nepodmienečne, Milan Ivanič (Strechy BB) ČK - 2 stretnutia podmienečne.
 
 
ÚS č. 16/III. - Prestup hráča: Michal Lakomčík (č.r. 398, z Partizán BB do Strechy BB).
 
 
ÚS č. 16/IV. - ŠKP B200 (II. liga) zaplatili pokutu 10€ za zakopnutie lopty.
 
 
ÚS č. 16/V. - 2. liga bude po skončení základnej časti rozdelená na tabuľku o postup (1. - 7. miesto), postupuje 1. tím a tabuľku o záchranu (8. - 13. miesto), zostupuje posledný tím. Body zo základnej časti budú prenesené do nadstavbovej časti, ktorá sa odohrá systémom každý s každým. Z technických príčin bude tabuľka zverejňovaná len v samostatnom článku po každom kole so štatistikami, nie priamo medzi ligami.
 
 
ÚS č. 16/VI. - Delegovanie rozhodcov: 
I. liga: P. Dírer (piatok od 17.30), V. Kosec (sobota od 9:00), J. Adámek (sobota od 13:00),
II. liga: J. Adámek (sobota od 14:00), I. Sádovský (sobota od 17:00),
III. liga: V. Kosec (piatok od 18:00), P. Mútňan (sobota od 9:00),
IV. liga: I. Sádovský (piatok od 18:00), P. Dírer (sobota od 9:00),
V.A liga: P. Mútňan (sobota od 11:00), I. Sádovský (sobota od 12:00),
V.B liga: P. Dírer (sobota od 11:00).
 
 
 
 
Výbor MÚMF

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky