VÝSLEDKY, ŠTATISTIKY a VYLOSOVANIE 2. LIGY nájdete v sekcii: Aktuality/Oznamy, resp. medzi článkami.
    Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

II. liga: Výsledky 1. kola nadstavby

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 5. 5. 2019

Skupina o titul

 

Poriadne Slipy - Pingoši 3:5 (3:3)
Góly: Filip Fraňa, Michal Strapko, Filip Sylvestr - Adam Duriš 2, Radoslav Vaterka, Lukáš Dvorský
ŽK: Filip Fraňa (Poriadne Slipy)
Rozhodoval: Ivan Sádovský

2. MK Tami - FC Dan 2:2 (0:1)
Góly: Nikolas Kapustík, Jakub Tóth - Ján Garanič, Michal Figúr
ŽK: Jakub Tóth - Michal Figúr
Rozhodoval: Ivan Sádovský

 

Tigers United - TriPe 1:9 (1:6)
Góly: Stanislav Václavík - Ján Petrovič 3, Peter Kúdelka 3, Lukáš Jeziorski 2, Martin Porubský
ŽK: Peter Nesteš (Tigers United)
Rozhodoval: Ivan Sádovský 

 

Trend mal voľno. 

 

Tabuľka po 1. kole nadstavby: 

Por. Názov tímu Z V R P Skóre Body Forma
1.  Trend 12 10  1   1  98:42 31 V  V  V  V
2.  TriPe 13 9 1 93:41 28 V  R  V  V  P
3.  FC Dan 13 9 1 75:32 28 R  V  P  V  V
4.  Tigers United 13 9 0 105:72 27 P  V  P  V  V
5.  Poriadne Slipy 13 8 2 84:52 26 P  R  V  V  V
6.  2. MK Tami 13 8 1 88:52 25 R  P  V  V  P
7.   Pingoši 13 6 0 55:83 18 V  V  P  V  V 

 

Skupina o záchranu

 
FC Joga Bonito - EFCE Brocak 2:2 (0:1)
Góly: Milan Medľa, Jakub Bílek - Martin Lištiak 2
Rozhodoval: Peter Dírer
 
 
Aquadux - FC Corgoň Pub Riečka 5:0 kontumačne, mužstvo FC Corgoň Pub Riečka nenastúpilo na stretnutie
 
 
ŠKP B200 - Erima "98" 4:6 (1:3)
Góly: Peter Ondrejka 2, Ľuboš Prôčka, Marek Polóny - Matúš Vozár 3, Marek Gerö 2, Ján Abrahám
Rozhodoval: Ivan Sádovský
 
 

Tabuľka po 1. kole nadstavby: 

Por. Názov tímu Z V R P Skóre Body Forma
8.  Erima "98" 13 4 1 8 50:78 13 V  V  P  P
9.  FC Corgoň Pub Riečka 13 4 0 9 65:112 12 P  P P  V
10.  FC Joga Bonito 13 3 1 9 47:80 10 R  P  P  P  V
11.  Aquadux 13 3 1 9 66:99 10 V  R  V  P  P
12.  ŠKP B200 13 3 1 9 77:117 10 P   P  P  P
13.  EFCE Brocak 13 2 2 9 51:94 8 R   R P

 

Tabuľka strelcov po 1. kole nadstavby:
1. Stanislav Václavík (Tigers United) - 47 gólov,
2. Ondrej Poljovka (Trend) - 28 gólov,
3. Martin Paulík (2. MK Tami) - 27 gólov,
4. Adam Šimiak (Tigers United) - 22 gólov,
5. Martin Porubský (TriPe) - 18 gólov,
    Lukáš Jeziorski (TriPe) - 18 gólov,
7. Peter Stano (Aquadux) - 17 gólov,
    Róbert Štrbak (FC Dan) - 17 gólov,
    Matúš Vozár (Erima "98") - 17 gólov.


Kompletná tabuľka strelcov a kariet: ODKAZ

 
Program 2. kola nadstavby | 10.-11. máj
10.5.2019, 18:30, Erima "98" - FC Corgoň Pub Riečka (skupina o záchranu)
10.5.2019, 19:30, EFCE Brocak - ŠKP B200 (skupina o záchranu)
10.5.2019, 20:30, Pingoši - 2. MK Tami (skupina o titul)
11.5.2019, 08:00, FC Joga Bonito - Aquadux (skupina o záchranu)
11.5.2019. 09:00 ,FC Dan - Tigers United (skupina o titul)
11.5.2019, 10:00, TriPe - Trend (skupina o titul)
Poriadne Slipy majú voľno.
 
Kompletné vylosovanie: ODKAZ

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky