VÝSLEDKY, ŠTATISTIKY a VYLOSOVANIE 2. LIGY nájdete v sekcii: Aktuality/Oznamy, resp. medzi článkami.
    Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

II. liga: Výsledky 2. kola nadstavby

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 12. 5. 2019

Skupina o titul

 

FC Dan - Tigers United 10:3 (6:1)
Góly: Dávid Kaňuk 3, Michal Figúr 2, Róbert Štrbak 2, Peter Kobora, Peter Šulek, Michal Phanvan – Patrik Greško, Martin Hríbik, Ivan Širka
Rozhodoval: Peter Dírer
 

TriPe - Trend 4:11 (1:5)
Góly: Peter Lübeck, Peter Pikula, Ivan Gašparík, Andrej Petrovič - Matej Rudnický 4, Martin Janík 2, Pavol Poljovka, Ondrej Poljovka, Roman Štrba, Maroš Rudnický, Daniel Crman
Rozhodoval: Peter Dírer
 
 
Pingoši - 2. MK Tami 4:5 (3:1)
Góly: Radoslav Vaterka 2, Miloš Potančok, Michal Vilímek - Jakub Tóth 2,Michal Zvalo, Roman Radoš, MIlan Patráš
ŽK: Roman Radoš, Tomáš Konkoľ (obidvaja 2. MK Tami)
Rozhodoval: Luděk Neuschl


Poriadne slipy mali voľno. 

 

Tabuľka po 2. kole nadstavby:

Por. Názov tímu Z V R P Skóre Body Forma
1.  Trend 13 11  1   1  109:46 34 V  V  V  V  R
2.  FC Dan 14 10 1 85:35 31 V  R  V  P  V
3.  TriPe 14 9 1 4 97:52 28 P  V  R  V  V
4.  2. MK Tami 14 9 1 4 93:56 28 V  R  P  V  V
5.  Tigers United 14 9 0 5 108:82 27 P  P  V  P  V
6.  Poriadne Slipy 13 8 2 84:52 26 P  R  V  V  V
 7.   Pingoši 14 6 0 8 59:88 18 P  V  V  P  

 

 

Skupina o záchranu

 
Erima "98" - FC Corgoň Pub Riečka 6:6 (3:1)
Góly: Roman Demian 2, Ján Abrahám 2, Miroslav Bučko, Roman Olejník - Miroslav Necpal 3, Branislav Halupka 2, Radoslav Petrík
ŽK: Matúš Vesel (Erima "98")
Rozhodoval: Luděk Neuschl
 
 
EFCE Brocak - ŠKP B200 4:4 (1:3)
Góly: Jaroslav Pĺžik 3, Martin Lišiak  - Ján Faško, Marek Polóny, Lukáš Kucbel, Pavol Spodniak
ŽK: Ján Faško (ŠKP B200)
Rozhodoval: Luděk Neuschl
 
 
FC Joga Bonito - Aquadux 3:5 (3:1)
Góly: Milan Medľa, Martin Auxt, Peter Šipula – Radovan Kulík 2, Peter Stano 2, Sebastián Caban
Rozhodoval: Peter Dírer
 
 
 

Tabuľka po 2. kole nadstavby:

Por. Názov tímu Z V R P Skóre Body Forma
8.  Erima "98" 14  4   2  8 56:84 14 V  V  R  P
9.  Aquadux 14 4 1 9 71:102 13 V  V  R  V  P
10.  FC Corgoň Pub Riečka 14 4 1 9 71:118 13 R  P  P  P  V
11.  ŠKP B200 14 3 2 9 81:121 11 R  P   P  P
12.  FC Joga Bonito 14 3 1 10 50:85 10 R  P  P  P
13.  EFCE Brocak 14 2 3 9 55:98 9 R  R   R P

 

Tabuľka strelcov po 2. kole nadstavby:

1. Stanislav Václavík (Tigers United) - 47 gólov,
2. Ondrej Poljovka (Trend) - 29 gólov,
3. Martin Paulík (2. MK Tami) - 27 gólov,
4. Adam Šimiak (Tigers United) - 22 gólov,

5. Peter Stano (Aquadux) - 19 gólov,
    Róbert Štrbak (FC Dan) - 19 gólov,
7. Martin Porubský (TriPe) - 18 gólov,
    Lukáš Jeziorski (TriPe) - 18 gólov,
    Jaroslav Pĺžik (Erima "98") - 18 gólov.

 

Kompletná tabuľka strelcov a kariet: ODKAZ


 

Program 3. kola nadstavby | 18. máj 2019
18.5.2019, 14:00, 2. MK Tami - Trend (skupina o titul)
18.5.2019, 15:00, Pingoši - FC Dan (skupina o titul)
18.5.2019, 16:00, Poriadne Slipy - TriPe (skupina o titul)
18.5.2019, 17:00, FC Corgoň Pub Riečka - ŠKP B200  (skupina o záchranu)
18.5.2019, 18:00, Erima "98" - FC Joga Bonito  (skupina o záchranu)
18.5.2019, 19:00, Aquadux - EFCE Brocak  (skupina o záchranu)
Tigers United má voľno.
 
Kompletné vylosovanie: ODKAZ

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky