KONFERENCIA MÚMF sa uskutoční 17. augusta (sobota) o 9:00 v bývalej ZŠ na Tatranskej ulici! ÚČASŤ ZÁSTUPCOV MUŽSTIEV JE NUTNÁ!
    Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV. liga icon arrow
  • V.A liga icon arrow
  • V.B liga icon arrow

II. liga: Výsledky 4. kola nadstavby

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 25. 5. 2019

Skupina o titul

 

FC Dan - TriPe 1:2 (0:0)
Góly: Dávid Kaňuk – Ján Petrovič, Martin Porubský
ŽK: Peter Šulek, Michal Phanvan (obidvaja FC Dan)
Rozhodoval: Vladimír Kosec
 

Poriadne slipy - Tigers United 5:3 (1:3)
Góly: Filip Sylvestr 2, Pavol Kopičár, Martin Hraško, Michal Strapko - Stanislav Václavík, Denis Petrán, Peter Nesteš
ŽK: Marek Sliacky (Tigers United)
Rozhodoval: Vladimír Kosec
 
 
Pingoši - Trend 2:9 (2:6)
Góly: Lukáš Dvorský, Vladimír Močáry - Matej Rudnický 4, Martin Janík 2, Ondrej Poljovka, Martin Kohút, Maroš Rudnický
Rozhodoval: Jozef Adámek


2. MK Tami malo voľno. 

 

Tabuľka po 4. kole nadstavby:

Por. Názov tímu Z V R P Skóre Body Forma
1.  Trend 15 13  1   1  127:50 40 V  V  V  V  V 
2.  FC Dan 16 11 1 4 94:38 34 P   V  R  V
3.  Poriadne Slipy 15 10 2 3 93:57 32   V  V  P  V  R 
4.  TriPe 16 10 1 5 101:57 31  V  P  P  V  R
5.  2. MK Tami 15 9 1 5 95:65 28 P  V  R  V  P
6.  Tigers United 15 9 0 6 111:87 27 P  P  P  V  P
 7.   Pingoši 16 6 0 10 62:105 18 P  P  P  V  V 

 

 

Skupina o záchranu

 
EFCE Brocak - Erima "98" 3:5 (1:3)
Góly: Martin Lišiak 2, Peter Vrbjar - Roman Demian 2, Matúš Vesel 2, Juraj Jabloňovský
Rozhodoval: Vladimír Kosec
 
 
FC Joga Bonito - FC Corgoň Pub Riečka 10:5 (6:3)
Góly: Tomáš Longauer 6, Matúš Kováč 2, Jakub Bílek, Michal Sýkora - Branislav Halupka 3, Jozef Náčin, Miroslav Necpal
ŽK: Marián Gažo (FC Joga Bonito)
Rozhodoval: Jozef Adámek
 
 
ŠKP B200 - Aquadux 5:0 kontumačne
Rozhodoval: Jozef Adámek
 
 
 

Tabuľka po 4. kole nadstavby:

Por. Názov tímu Z V R P Skóre Body Forma
8.  Erima "98" 16  6   2  8 73:89 20 V  V  V  V
9.  ŠKP B200 16 5 2 9 100:126 17 V  V  R  P  R
10.  Aquadux 16 5 1 10 85:109 16 P  V  V   R
11.  FC Joga Bonito 16 4 1 11 62:103 13  P  P  R  P
12.  FC Corgoň Pub Riečka 16 4 1 11 81:142 13 P   R  P  P
13.  EFCE Brocak 16 2 3 11 60:117 9 P  P  R  R  P

 

Tabuľka strelcov po 4. kole nadstavby:

1. Stanislav Václavík (Tigers United) - 48 gólov,
2. Ondrej Poljovka (Trend) - 30 gólov,
3. Martin Paulík (2. MK Tami) - 27 gólov,

4. Peter Stano (Aquadux) - 24 gólov,
5. Adam Šimiak (Tigers United) - 22 gólov,
    Matej Rudnický (Trend) - 22 gólov,
7. Martin Porubský (TriPe) - 21 gólov,
8. Róbert Štrbak (FC Dan) - 19 gólov,
   Jaroslav Pĺžik (Erima "98") - 19 gólov,
   Matúš Vozár (Erima "98") - 19 gólov,
   Marek Polóny (ŠKP B200) 19 gólov,
   Miroslav Necpal (FC Corgoň Pub Riečka) - 19 gólov,
   Branislav Halupka (FC Corgoň Pub Riečka) - 19 gólov,
   Tomáš Longauer (FC Joga Bonito) - 19 gólov,


Kompletná tabuľka strelcov a kariet: ODKAZ


 

Program 5. kola nadstavby | 1. jún 2019
14:00, Trend - FC Dan (skupina o titul)
15:00, Aquadux - Erima "98" (skupina o záchranu)
16:00, ŠKP B200 - FC Joga Bonito (skupina o záchranu)
17:00, 2. MK Tami - Poriadne Slipy (skupina o titul)
18:00, FC Corgoň Pub Riečka - EFCE Brocak (skupina o záchranu)
19:00, Tigers United - Pingoši (skupina o titul)
TriPe má voľno.
 
Kompletné vylosovanie: ODKAZ

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky