Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Bison - výrobca športového oblečenia s dlhodobou tradíciou

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 10. 11. 2019
 
Firma Bison Sportswear, s.r.o. je český výrobca športového oblečenia s dlhoročnou tradíciou. Zameriava sa na zákazkovú výrobu originálnych kolekcií so špecifickým dizajnom. Ponúka výrobu sublimačne potlačených dresov, tímového oblečenia a doplnkov.
 
Dlhoročné skúsenosti s výrobou sa odrážajú v prepracovaných strihových prevedeniach všetkých výrobkov, ktoré pripravujeme v spolupráci s poprednými klubmi príslušných športov. Používané materiály sú vyvzorované českými dodávateľmi exkluzívne iba pre Bison Sportswear, s.r.o. Kolektív našich skúsených grafikov patrí k najlepším v odbore a sú pripravení pomôcť vám v realizáciu vašich nápadov na vytvorenie originálnej grafiky vášho oblečenia a dresov.
 
 
Samozrejmosťou u nás vždy bola a je príprava grafického dizajnu zadarmo.
 
 
ORIGINÁLNE TÍMOVÉ VYBAVENIE - DOKONALÁ PREZENTÁCIA KLUBU.
Môžeme pre vás vo vašom originálnom klubovom dizajnu pripraviť - dresy, tímovej súpravy, mikiny, Soft shell bundy, polokošele, uteráky, vaky, minidresíky, šály a ďalšie.
Presvedčte sa sami na našom webe: http://www.bison.cz/cz/tymove_vybaveni/
 
 
Filozofia firmy.
Naše dresy vyrábame v ČR a dôsledne dbáme predovšetkým na kvalitu našich výrobkov, pretože práve tým sa odlišujeme od masovej produkcie. Používame materiály od českých dodávateľov, u ktorých sme schopní garantovať maximálnu kvalitu a hygienickú nezávadnosť.
 
Nahliadnite sami do výrobných priestorov Bison Sportswear, s.r.o., nemáme čo skrývať:
 

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky