• IV.B liga icon arrow

Výsledky 2. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 2. 12. 2019
Team Mix - Kefa 8:9 (4:4)
Góly: Ján Matyo 5, Ján Faško, Daniel Prostredný, Branislav Stacho - Daniel Kiedžuch 4, Pavol Jošščák 3, Milan Hrnčiar 2
Rozhodca: Jozef Adamek

Stretnutie začali lepšie domáci a dvoma rýchlymi gólmi sa ujali vedenia. Hostia v druhom zápase po sebe nezachytili začiatok. No tak isto ako v prvom kole, tak aj dnes sa rýchlo oklepali a troma gólmi otočili skóre. Každý chvíľku ťahá pílku. Domáci znova dvakrát skórovali a obrátili na 4:3. Posledné slovo v polčase patrili hosťom, ktorí vyrovnali. Druhý polčas začiatok patril jednoznačne hosťom ktorí ušli domácim na rozdiel troch gólov. V ďalšom priebehu sa snažili hostia kontrolovať hru, domáci mohutným náporom zápas zdramatizovali, mali možnosť aj vyrovnať z penalty, ktorú nepremenili a tak Kefa dnes slávila úspech
Postreh zápasu: Rozhodol úvod druhého polčasu.

Poniky - Team 76 10:7 (7:2)
Góly: Stanislav Smädo 5, Ján Dvorovenko 3, Róbert Fudor, Dušan Kohút - Milan Slobodník 3, Braňo Starosta 2, Róbert Sedláček, Pavel Straka
ŽK: Pavel Straka (Team 76)
Rozhodca : Jozef Adamek

Zápas by sa dal rozdeliť na dve časti. Kým v prvom polčase dominovali Poniky, druhý patril hosťom. Team 76 si vytváral aj v prvom polčase gólové príležitosti , no nevedeli ich zúžitkovať. Domáci hlavne čakali na chyby hostí, ktorí ich urobili prvý polčas neúrekom. Domáci ich tvrdo trestali, za čo hovorí aj polčasový rezultát 7:2. Druhý polčas sa hostia zmobilizovali a začali s náskoku svojho súpera ukrajovať. Podarilo sa im znížiť na rozdiel gólu na 8:7. V týchto chvíľach domáci siahli k výmene brankára, čo bol dobrý ťah, ktorý im dokonale vyšiel a dvoma gólmi spečatili svoje víťazstvo.
Postreh zápasu: Veľké chyby v prvom polčase pripravili nováčika o lepší výsledok.

Mladši Dorast – Kemada, stretnutie sa odohrá 28.12.2019 o 17:00 hod