• IV.B liga icon arrow

Výsledky 4. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec. Jozef Adámek Vytvorený dňa 15. 12. 2019
Mladší Dorast - Poniky 10:9 (3:3)
Góly: Vladimír Pavlík 6, Marek Holmík 2, Ján Čief, Miloš Mišány - Dušan Kohút 5, Róbert Fúdor 2, Stano Smädo, Ján Dvorovenko
ŽK: Walter Poliak (Poniky)

Vynikajúci útočný futsal z oboch strán. Lepšie začali domáci, ktorý dvoma rýchlymi gólmi sa ujali vedenia. Poniky v zapätí odpovedali a šnúrou troch gólov preklopili misky váh na svoju stranu. Domáci do polčasu vyrovnali na 3:3. Rozhodujúci náskok si domáci zabezpečili na začiatku druhého polčasu, kde natiahli skóre vo svoj prospech až na 7:3. Aj keď Poniky boli blízko k vyrovnaniu, nepodarilo sa im to, mohutným finišom zdramatizovali záver, ale na bod to nestačilo.
Postreh zápasu: Úvod druhého polčasu mal výrazný vplyv na víťazstvo domácich.

Kefa - Team 76 12:3 (7:0)
Góly: Pavol Joščák 4, Daniel Kiedžuch 2, Pavol Gabaj 2, Ivan Šúr 2, Milan Hrnčiar, Daniel Babjak - Jozef Orovčík 2, Peter Dobrík

Kefa potvrdila úlohu favorita, bez väčších problémov kontrolovala celé dianie na palubovke. V pohodovom zápase bez výraznejších emócii na oboch stranách sa zrodilo ďalšie víťazstvo Kefy a je zatiaľ bez straty bodu lídrom súťaže. Nováčikovi snahu uprieť nemožno, ale kvalita kádra domácich bola nad ich futsalové umenie.
Postreh zápasu: Favorit kontroloval vývoj v zápase.

Kemada - Team Mix 4:7 (1:3)
Góly: Ľubomír Potančok 3, Martin Dušička -  Peter Stacho 2, Roman Čipčala 2, Ján Matyo 2, Branislav Stacho
ŽK: Ján Faško (Team Mix)

V tomto dueli sa prvá polovica prvého polčasu niesla v zahadzovaní gólových príležitosti Kemady, čo v konečnom dôsledku sa prejavilo aj na konečnom rezultáte stretnutia. Hostia polčas boli pohotovejší a polčas vyhrali 3:1. Druhý polčas opäť začiatok patril Kemade a dvakrát sa jej podarilo znížiť na rozdiel gólu, ale to bolo všetko z domácej strany. Team Mix dokázal lepšie svoje šance zúročiť ako Kemada a tak víťazstvo je na správnej strane.
Postreh zápasu: Team Mix predčil svojho súpera v premieňaní šancíi.

Stretnutia rozhodoval: Vladimír Kosec