Ligy
  • I. liga icon arrow
  • II. liga icon arrow
  • III. liga icon arrow
  • IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Exhibično-charitatívna akcia na Štiavničkách

Autor: Lukáš Berec Vytvorený dňa 19. 12. 2019
V sobotu 21. decembra sa v športovej hale Dukla na Štiavničkách uskutoční zaujimavé podujatie pod záštitou primátora mesta Banská Bystrica pod názvom FUTBAL vs. FUTSAL, kde si zmerajú sily juniorské a seniorské mužstvá MIBY a DUKLY.
 
Po odohraní zápasov sa budú konať majstrovstvá Slovenska v kopaní šestiek, kde si budú môcť účastníci vyskúšať svoje schopnosti. Súčasťou akcie bude aj tombola a dražba dresu Mareka Hamšíka. Výťažok z dražby poputuje na charitatívne účely.
 
Harmonogram:
 
14:30, mládežnícky zápas juniorov MIBA Banská Bystrica vs. Dukla Banská Bystrica
15:00, exhibičný zápas: MIBA Banská Bystrica vs. Dukla Banská Bystrica
16:30, Šestka – do súťaže sa môže zapojiť každý po zaplatení 3 € poplatku, bude sa kopať zo 6 metrov na brankárov, počet súťažiacich je neobmedzený, víťaz získa finančnú odmenu
Tombola – počas Šestky bude prebiehať žrebovanie rôznych zaujimavých a exkluzívnych predmetov, ktoré budú môcť fanúšici získať po zakúpení tombolového lístka
Dražba dresu Mareka Hamšíka -. počas programu je pripravená dražba dresu Mareka Hamšíka s podpisom, ktorá bude prebiehať klasickým spôsobom, kto ponúkne najviac získa dres. Celý výťažok bude použitý na charitatívne účely.
20:00, ukončenie programu
 
 
 

Komentáre

*Diskusia je moderovaná správcom stránky