Nové číslo účtu SK85 5200 0000 0000 1861 0886 pre posielanie darov. Skopírovať si ho môžete v článku: Aktuálne informácie o dianí v MÚMF.
  • IV.B liga icon arrow

Dohrávka 2. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 31. 12. 2019
Mladši Dorast - Kemada 11:8 (5:6)
Góly: Vladimír Pavlík 4, Miro Valigura 4, Ján Čief, Miloš Mišány, Jozef Slobodník -  Štefan Sudimák 4, Róbert Čulok 2, Imrich Turan 2
ŽK: Pavol Jelenčík (Mladší Dorast)
ČK: Ján Bednár (Mladší Dorast)
Rozhodca: Vladimír Kosec

V dohrávke sa od začiatku do konca hral výslovne útočný futsal, v ktorom súperi boli raz hore raz dole. Lepšie začal Mladší Dorast, ktorý rýchlymi gólmi sa ujal vedenia. Kemada ako rýchlo prehrávala, tak rýchlo vyrovnala. Polčas vyhrala Kemada. V druhom polčase za stavu 7:5 pre hostí nevyužila obrovskú možnosť na odskočenie od súpera na tri góly, čo bol začiatok obratu v stretnutí.  Hráči Mladšieho Dorastu otočili duel vo svoj prospech a nakoniec zaslúžene zvíťazili. Tento duel rozhodla mimochodom aj kvalita brankárov. Ten domáci bol oveľa úspešnejší a svoje mužstvo v kritických chvíľach podržal
Postreh zápasu: Vyrovnaný duel rozhodli chyby a výborný výkon domáceho brankára.