Nové číslo účtu SK85 5200 0000 0000 1861 0886 pre posielanie darov. Skopírovať si ho môžete v článku: Aktuálne informácie o dianí v MÚMF.
  • IV.B liga icon arrow

Výsledky 7. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 12. 1. 2020
Team Mix -Kefa  9:6 (5:2)
Góly: Peter Stacho 4, Roman Čipčala 2, Milan Patráš 2, Róbert Dočkal - Daniel Kiedžuch 3, Danie1 Babjak 2, Ivan Šúr
ŽK: Róbert Dočkal

V šlágri kola si to rozdali dvaja poslední majstri. Duel lepšie začal Team Mix, vytvoril si v prvom polčase viac príležitosti, ktoré aj zužitkoval. Ako sa ukázalo aj získal rozhodujúci náskok. Do polčasu sa herne Kefa vyrovnala svojmu súperovi, ale trojgólové manko ostalo v platnosti. V druhom polčase Kefa zvýšenou aktivitou sa dostala na dostrel. Chlieb sa lámal za stavu 5:4, hostia v snahe vyrovnať urobili chybu, ktorú domáci potrestali. Kefa už nenašla odpoveď na tento gól a prehrala druhý zápas v rade.
Postreh zápasu: Prvý polčas rozhodol o víťazstve domácich.

Poniky - Team 76  10:4 (5:4)
Góly: Richard Slobodnik 4, Ján Dvorovenko 2, Marian Klementis 2, Róbert Fúdor, Jaroslav Králik - Roman Sochor 2,  Peter Jarko 2

Obe mužstva sa dnes snažili od začiatku hrať zodpovedne predovšetkým v defenzíve a neumožňovať súperovi sa presadiť. Lepšie začali Poniky, ktoré sa ujali vedenia. Hostia dokázali v krátkom čase dvoma gólmi strhnúť vedenie na svoju stranu. Poniky ešte do polčasu preklopili misky váh na svoju stranu. Team 76 bol v prvom polčase určite rovnocenným súperom. V druhom dejstve Poniky zvýšili aktivitu a po zásluhe boli aj gólovo odmenení. Hosťom v druhom polčase zvlhol strelecký prach z príležitosti, ktoré si vytvorili nedokázali skórovať, a tak sa zrodilo pohodlné víťazstvo Poník.
Postreh zápasu: Strelecká pohotovosť v druhom polčase rozhodla o víťazstve Poník.

Kemada - Mladši Dorast 3:9 (2:3)
Góly: Martin Dušička, Marian Golecky, Ľubomír Potančok - Miroslav Valigura 4,  Vladimír Pavlík 3, Ján Čief, Ivan Mišány
ŽK: Ivan Mišány, Peter Vetrák, Ján Čief (všetci Mladší Dorast)
ČK: Peter Pinter (Kemada)

Mladši Dorast potvrdil úlohu favorita a keď sa pozrieme na konečný rezultát mohlo by sa zdať, že to zvládol bez väčších problémov. Výsledok hovorí niečo iné, čo sa dialo na palubovke. Bol to otvorený boj až do 42 minúty o víťazstvo. Prvý polčas skončil 2:3. Aj keď príležitosti mala na to Kemada neúrekom, nepodarilo sa jej gólový vývoj zmeniť vo svoj prospech. V druhom polčase Kemada vyrovnala a tento stav trval až do inkriminovanej minutý, kde domáci urobili chybu, nechali sa vylúčiť, čo hostia dokázali využiť a červená karta rozhodla o víťazstve. Pretože Kemada sa počas stretnutia zranil hráč, čiže už nemohla s daným stavom nič urobiť. Zápas sa už len dohrával plnej réžií hostí, ktorí v závere výsledok gólovo prikrášlili.
Postreh zápasu: Výborný zápas a nakoniec aj zaslúžene víťazstvo Mladšieho Dorastu.

Stretnutia rozhodoval: Vladimír Kosec