• IV.B liga icon arrow

Výsledky 8. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 20. 1. 2020
Team Mix - Poniky 11:10 (6:4)
Góly: Peter Stacho 7, Branislav Stacho 2, Roman Čipčala, Milan Patráš - Ján Dvorovenko 3, Radovan Beňák 2, Dušan Kohút 2, Jaroslav Králik, Stanislav Smädo, Jaroslav Vetrák

V stretnutí kola Poniky po víťazstve  v predošlom kole sa vypli k výbornému výkonu aj v tomto dueli, aj keď úvodných dvanástich minútach doslova prespali na palubovke, ani sa nenazdali a prehrávali 0:5. Od tohto momentu sa Poniky neuveriteľne zdvihli a do polčasu znížili na 4:5. Dôležitý gól dal Team Mix úplnom závere polčasu na polčasový rezultát 6:4, ktorý sa ukázal ako rozhodujúci. Druhý polčas bol vyrovnaný z oboch strán sa hral útočný futsal. Hosťom sa ale ani raz nepodarilo vyrovnať a aj preto brali body domáci.
Postreh zápasu: Gólová prestrelka pre domácich.

Mladši Dorast - Team 76  11:4 (4:0)
Góly:  Vladimír Pavlík 4,  Miroslav Valigura 3, Miloš Mišány 3, Jozef Slobodník - Daniel Borbuliak 2, Roman Sochor, Róbert Sedláček
ŽK: Štefan Klinec (Mladší Dorast)

Líder potvrdil úlohu favorita. Team 76 zo začiatku trocha zaskočil svojou aktívnou hrou domácich a prvých pätnásť minút sa niesol vo vyrovnanom duchu. Lenže kým hostia svoje sľubné príležitosti nedokázali využiť, domáci hneď so svojej prvej skórovali. Aj v ďalšom priebehu prvého polčasu bola hra opticky vyrovnaná. Rozdiel bol v tom, že domáci vedeli priam profesorsky chyby svojho rivala trestať. Druhý polčas už nebol zo strany hostí tak aktívny, aj keď paradox je, že skórovali aj oni, ale hra už nebola z ich strany ako v prvom polčase.
Postreh zápasu: Prekvapenie sa nekonalo

Kemada - Kefa 2:8 (1:4)
Góly:  Róbert Čulok, Marian Golecký  - Pavol Joščák 3,Daniel Kiedžuch 2, Marek Jobko, Ivan  Šúr, Miroslav Škarupa

Kefa po predošlých dvoch zaváhaniach nechcela do tretice ťahať za kratší koniec, proti Kemade nastúpila koncentrovaná a odhodlaná uspieť v dnešnom dueli. V tomto zápase bola počas celého duelu Kefa aktívna a svojho súpera herne aj gólovo prevýšila. Kemada sa snažila, ale jej boľavá päta premieňanie gólových príležitosti ju trápi dlhodobo a nebolo tomu inak ani dnes. Kefa bola vo všetkých činnostiach lepšia a zaslúžene zvíťazila.
Postreh zápasu: Jednoznačná záležitosť hostí.

Stretnutia rozhodoval: Vladimír Kosec