Nové číslo účtu SK85 5200 0000 0000 1861 0886 pre posielanie darov. Skopírovať si ho môžete v článku: Aktuálne informácie o dianí v MÚMF.

Výsledky 11. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 10. 2. 2020
Kefa - Mladší Dorast  10:3 (4:1)
Góly: Daniel Kiedžuch 7, Milan Hrnčiar 2, Miroslav Škarupa - Ján Bednár 3
ŽK: Miroslav Škarupa (Kefa)

V priemernom stretnutí si Kefa bez výraznejších problémov poradila so svojím súperom. Od začiatku kontrolovala zápas a dá sa povedať, že hrala len toľko koľko potrebovala. Mladší Dorast sa snažil hrať otvorene, ale pri terajšej maródke v mužstve bola Kefa viditeľne  nad jeho sily. Hráči ako Pavlík, Slobodník, Valčuha, Holmík sa len tak nedajú nahradiť. Ku cti hráčom Mladšieho Dorastu patrí, že aj pri takomto hráčskom deficite sa snažili o otvorenú partiu.
Postreh zápasu: Kvalita bola dnes na strane Kefy.

Team Mix - Team 76  9:2 (2:0)
Góly:  Peter Stacho 6, Roman Čipčala, Branislav Stacho, Ján Matyo -Peter Jarko, Milan Slobodník
ŽK: Branislav Stacho (Team Mix)

Momentálne mužstvo Team Mixu má najlepšiu formu v tejto fázy súťaži. Dnes síce začali domáci  v pozvoľnom tempe, ale aj tak si so svojím súperom bez väčších problémov poradili. Prvý polčas sa Team 76 vypol k dobrému výkonu a nebyť žalostného premieňania šancí, jeho výsledok mohol byť odlišný. Druhý polčas domáci zvýšili aktivitu a bez problémov doviedli zápas k víťazstvu.
Postreh zápasu: Líder potvrdil úlohu favorita.

Kemada - Poniky 7:7 (1:4)
Góly:  Róbert Čulok 2, Ľubomír Potančok 2, Marian Golecký, Martin Dušička, Martin Sirági - Ján Dvorovenko 2, Walter Poliak 2,Stanislav Smädo 2, Peter Kozárik
ŽK: Róbert Čulok (Kemada)

V najlepšom zápase 11. kola si to rozdala Kemada s Ponikami. O dramatické situácie nebola núdza pred obidvoma bránkami. Poniky poučené z predošlých duelov s týmto súperom začali obozretne. Pozorne hrali v obrane a rýchlymi kontrami sa snažili zaskočiť svojho súpera, čo sa im aj prvom polčase darilo. Ten vyhrali 4:1. Kemada sa v týchto chvíľach nevedela gólovo presadiť. Ani druhý polčas dlho nenasvedčoval, že by mal prísť nejaký obrat. V polovici druhého polčasu možná trocha poľavením Poník sa Kemade podarilo troma gólmi v rýchlom slede vyrovnať. Poniky znova gólovo zareagovali a odskočili na dva góly. V závere sa Kemade nakoniec podarilo vyrovnať. V tomto dueli sa zaskvel vynikajúci výkon brankára Poník, ktorý privádzal hráčov Kemady do zúfalstva. Svoj výborný a najlepší výkon v tejto sezóne korunoval aj gólom.
Postreh zápasu: Remíza nakoniec asi spravodlivým rozuzlením tohto duelu.

Stretnutia rozhodoval: Vladimír Kosec