Mimoriadna konferencia MÚMF sa presúva na neurčito, o termíne vás budeme informovať!
  • IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Výsledky 7. kola Zimnej TOP ligy

Autor: Ivan Širka Vytvorený dňa 8. 3. 2020

7. kolo Zimnej TOP ligy nám prinieslo zatiaľ najvyšší rozdiel skóre v tomto ročníku, keď Nemce rozobrali Lobdu 31:0, k čomu vyše polovicou gólou (16) prispel najlepší strelec súťaže Branislav Krajčír. Pingoši prekvapivo zdolali Bianconeri, keď v 17. minúte vyhrávali už 5:0. V priebehu zápasu sa podarilo Bianconeri stiahnuť náskok Pingošov na 2 góly, no záver bol opäť v réžii Pingošov a nakoniec zvíťazili 12:7. Skromnejší zápas na góly odohralo Xanto Team ZV s Galacticos, keď po polčase 0:4 sme na konci druhého polčasu videli už len po góle na obidvoch stranách a zápas skončil s finálnym skóre 1:5 pre Galacticos. FC Ridop vyhral kontumačne a pripísal si 3 body bez boja, keďže Salve nenastúpilo.

Lobda - Nemce 0:31 (0:16)
Góly: Branislav Krajčír 16, Daniel Kiedžuch 4, Tomáš Kostiviar 3, Erik FIlipko 3, Marián Krnáč 3, Samuel Ježík 2

Stretnutie rozhodoval: Ivan Sádovský

FC Ridop - Salve 5:0 kontumačne

Pingoši - Bianconeri 12:7 (6:3)
Góly: Radoslav Vaterka 5, Peter Kollár 3, Lukáš Dvorský 2, Grant Bagwell 2 - Lukáš Berec 3, Peter Loučka 2, Richard Bačík 2

Xanto Team ZV - Galacticos 1:5 (0:4)
Góly: Peter Kollárik - Oliver Ďurta 2, Patrick Greško 2, Filip Samson
ŽK: Patrick Greško, Filip Kaľavský (obaja Galacticos)